Zakłady bukmacherskie na rozrywkę – co można obstawiać?

Plebiscyt na najlepszego sportowca w roku, ilość strzelonych bramek oraz zwycięzca w konkursie wokalnym? Czy możliwa jest opcja typowania zakładów bukmacherskich na wydarzenia ze świata rozrywki? Oczywiście, iż tak. Każda większa firma bukmacherska posiada we własnej ofercie także niesportowe zakłady. W poniższym artykule postaramy się opisać nieco szerzej tę kwestię. 

Zakłady na rozrywkę – jak je typować?

Jeżeli nigdy nie typowaliśmy zakładów na rozrywkę, to warto zapoznać się z dalszą częścią tego artykułu. Zasada jest tutaj bardzo prosta – wszędzie tam, gdzie w wydarzeniach znajdziemy elementy rywalizacji, a wygrany może być wyłącznie jeden, możemy typować kupony. I nie będzie miało znaczenia, czy dziedzina będzie taneczna, społeczna, czy też muzyczna. Niesportowe zakłady wyglądają bardzo podobnie, jak te ze świata sportu. Obstawia się wygranego za wybraną stawkę, po wybranym kursie i zaciska kciuki, aby kupon stał się zwycięskim.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2720 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Przykładowo, mogą to być chociażby zakłady o to, czy pierwszy z ludzi na Marsie wyląduje przed 2025 rokiem lub czy zwycięzca w Eurowizji będzie pochodzić ze skandynawskiego kraju? Która osoba w najbliższym czasie odpadnie z programu Taniec z gwiazdami? Jeżeli tylko firmy bukmacherskie podejmą decyzję o wstawieniu takiej oferty, to czemu mielibyśmy nie spróbować?

Gdzie możemy obstawiać zakłady niesportowe?

Istnieje sporo miejsc, gdzie możliwe będzie typowanie tego rodzaju zakładów. My przytaczamy tylko legalnie działających buków, zatem nie trzeba się niczego bać. Jeżeli zatem zostaniemy przekierowani do jakiegoś buka, to wszystko przebiegnie z poszanowaniem polskiego prawa. Do czołówki w Polsce, jeśli chodzi o zakłady na rozrywkę, zaliczają się: Fortuna, eWinner oraz STS. Miejmy na uwadze, iż wybrane z zakładów mogą się pojawiać tylko przed wybranym zdarzeniem i nie będą udostępniane na stałe. Celem znalezienia wybranego zakładu, trzeba będzie zapoznać się z menu i odnaleźć taką imprezę, która nas zainteresowała.

promocje i bonusy w sts
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Jakie wydarzenia ze świata rozrywki możemy typować w firmach bukmacherskich?

Firmy bukmacherskie ciągle prześcigają się w zakresie ofert zakładów i starają się gwarantować nam sporą różnorodność, żeby tylko móc przewidywać potrzeby swoich przyszłych graczy. Śledzą zatem bieżące wydarzenia z kraju, ale również z całego świata. Zakłady bukmacherskie tyczyć się mogą pogody, życia gwiazd albo ich zawodowej kariery. W każdej spośród wymienionych kategorii można obstawiać zakłady, jeżeli tylko dojdzie do ich stworzenia. Zawsze udostępniane są zakłady na Royal Baby związane z jego płcią, imieniem albo datą urodzenia. Wiadomym jest również fakt, iż najwięcej zabawy dostarczy nam internetowa albo telewizyjna rozrywka. Możliwe jest zatem typowanie telewizyjnych programów, czy też seriali. Która z postaci w powszechnej telenoweli umrze jako kolejna? Czy wszyscy bohaterzy dotrwają do następnego sezonu?

Nowy legalny bukmacher BetcrisBonus
Freebet na start200 PLN
Zakład bez ryzyka50 PLN
Freebet na esport25 PLN
Bonus urodzinowy20 PLN
Cashback co wtorekdo 100 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Betcris.pl
Aktualna oferta bonusów w Betcris Polska

Eurowizja

Jeżeli chodzi o niesportowe zakłady, to dużą popularnością cieszy się obstawianie Konkursu Eurowizji. Na kilka tygodni przed premierą tego wydarzenia, firmy bukmacherskie podają sporą ilość kombinacji, jak i opcji na typowanie kuponów, ku uciesze osób będących fanami takiego widowiska. Typować można zwycięzcę w Eurowizji, gdzie wygra uczestnik z największą ilością punktów od jury oraz widowni. Zdarzają się również takie zakłady, w których typuje się kto dostanie największą ilość punktów od widzów. Warto, jednakże mieć na uwadze, iż razem z rozwijaniem się sytuacji oraz bliskością finału, firma bukmacherska będzie bliższa wytypowania zwycięzcy i dlatego też kurs na niego będzie spadać. Im wcześniej wytypujemy, tym większe podejmujemy ryzyko, ale też tym większe są nasze szanse na dużą wygraną.

Oscary

Spore pole do popisu, jak i dużo emocji może nam dostarczyć gala Oscarowa. Ilość nominowanych osób, kategorii oraz jakość produkcji branych pod rozwagę w tym konkursie sprawiają, iż czasami wytypowanie zwycięzców staje się bardzo trudne. Kursy od firm bukmacherskich, są dzięki temu znacznie bardziej wyrównane i ciężko będzie znaleźć taki, który odstaje znacząco od pozostałych. Obstawiać możemy nie tylko zwycięzców nagrody za najlepszy filmów, ale również osoby będące zdobywcami statuetek dla najlepszego z aktorów, najlepszej z aktorek albo najlepszego z reżyserów. Zakłady dzięki temu mogą się stać bardziej satysfakcjonujące i emocjonujące, zatem jeżeli następnym razem natrafimy na tytuł oskary zakłady – zastanówmy się, czy nie mamy ochoty na wypróbowanie własnych umiejętności.

betfan bonus bez wpłaty własnej
Polski bukmacher online – Betfan gra bez podatku

Taniec z Gwiazdami oraz pozostałe rozrywkowe programy w TV

Dużą ilość fanów mają również różnorodne rozrywkowe programy telewizyjne z rodzaju talent show, które gromadzą przed ekranami wiele milionów telewidzów. Trudno się będzie zatem dziwić, iż firmy bukmacherskie proponują nam zakłady, w których możliwe jest obstawianie ich rezultatu. To następne wyjście naprzeciwko oczekiwaniom oraz potrzebom obstawiającym zakłady. Jak dotąd mogliśmy znaleźć oferty, w których typowało się, komu uda się zdobyć mikrofon statuetkowy i stanie się następnym, najlepszym z głosów w kraju w programie o nazwie The Voice of Poland. Możliwe było również kupowanie kuponów, w których wskazywaliśmy zwycięzcę w Tańcu z Gwiazdami. I chociaż program ten z uwagi na pojawiającą się w nim dyscyplinę, można by było zaliczyć do świata sportu, to bukmacherzy przypisują kupon Tańca z Gwiazdami do świata rozrywki. Warto mieć to na uwadze, jeżeli zainteresowała nas taka właśnie kategoria.

Polityka

Sporą dawkę emocji dostarcza nam także polityka. Kto nie posiada rumieńców na swojej twarzy w czasie starcia polityków podczas wyborów? To następna z dziedzin naszego życia, która jest chętnie prezentowana przez firmy bukmacherskie jak STS czy Fortuna. I co bardzo ciekawe, zwrot polityka oraz zakłady bukmacherskie, jest nierzadkim wynikiem poszukiwań w sieci, jeśli chodzi o legalność. Spieszymy tutaj z informacją, iż tego typu zakłady są jak najbardziej legalne w naszym kraju.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Jeżeli zatem będziemy mieć ochotę na sprawdzenie własnych umiejętności w przewidywaniu wygranych w zakresie polityki, to nic nie stoi nam na przeszkodzie. Prym wiodą zawsze niewątpliwie prezydenckie wybory, ale zdarzyć się mogą również zakłady na wybory do Parlamentu Europejskiego czy też samorządowe. Warto mieć na uwadze, iż również polityka zagraniczna zalicza się do oferty zakładów bukmacherskich.

Wydarzenia społeczne

Jeżeli powyżej podane przykłady ciągle nie są tym, czego szukamy, a chcemy wypróbować własne szanse i typować zakłady z zakresu rozrywki, spieszymy z małą podpowiedzią. Może nas zainteresować fakt, iż do niesportowych kategorii, zaliczają się też społeczne wydarzenia. Co to znaczy? W ofercie firm bukmacherskich można znaleźć zakłady, w których typuje się, która z firm jako pierwsza wyśle ludzi na Marsa. Obecnie, istnieją aż cztery gospodarcze grupy, które mogą być wówczas brane pod uwagę. Pojawić się również mogą zakłady na to, kiedy pierwszy z ludzi stanie na Marsie. Czy będzie to już w 2025 roku czy też może dopiero w 2040? Im dalszy rok, tym stawki u buków maleją.

TOP Bukmacherzy
STS
Bukmacher STS: Bonus 1500 PLN + 140 PLN bez ryzyka. Kod promocyjny: BETONLINE
Bukmacher Fortuna: Bonus do depozytu 2220 PLN + 200 PLN bez ryzyka
Bonus 2050 PLN + obstawianie bez podatku
Bonus zakład bez ryzyka 600 PLN z kodem: BETONLINE
Serwis bukmacherzy.org.pl przeznaczony jest wyłącznie dla osób, które ukończyły 18 lat. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Totolotek zezwolenie M.F. nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. LV BET zezwolenie M.F. nr. PS4.6831.9.2016.EQK. Milenium zezwolenie M.F. nr. SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. eToto zezwolenie M.F. nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie M.F. nr. PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie M.F. nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. TotalBET zezwolenie M.F. nr. PS4.6831.15.2017. Cherry Online zezwolenie M.F. nr. PS4.6831.26.2017. Betclic zezwolenie M.F. PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Ewinner zezwolenie M.F. PS4.6831.29.2017. Typiko zezwolenie M.F. PS4.6831.30.2017. Traf-Zakłady Wzajemne zezwolenie M.F. nr PS4.6831.3.2018. Polski Bukmacher zezwolenie M.F. nr PS4.6831.28.2017