Dlaczego coraz więcej osób obstawia zakłady bukmacherskie przez internet?

Firmy bukmacherskie, które oferują swoje usługi przez internet są obecnie coraz popularniejsze. Zastanawiasz się, gdzie zatem obstawiać zakłady bukmacherskie? Wciąż nie masz jeszcze żadnego konta? Dlaczego rejestracja w podmiotach bukmacherskich online (z wysokiej półki) będzie tutaj istotnie dobrym wyjściem z tej całej sytuacji?

gdzie obstawiac zakłądy przez internet
Dlaczego coraz więcej osób obstawia zakłady bukmacherskie przez internet?

Legalne zakłady bukmacherskie: jak wybrać najlepsze?

Na rynku zakładów wzajemnych w Polsce panuje bardzo duża konkurencja. Warto zaznaczyć, że Klienci mogą zatem zdecydować się na rozmaite firmy bukmacherskie. Chcesz postawić na podmioty online? Jak najbardziej jest taka możliwość. Musisz jednak uważać, żeby nie zdecydować się na podmioty, które nie działają legalnie. Kluczowe w czasie selekcji jest tutaj bowiem to, by wybrać firmy bukmacherskie, które świadczą swoje usługi zgodnie z przepisami. Najważniejszym dokumentem regulującym działanie tej branży jest zaś Ustawa Hazardowa. Warto zaznaczyć, że została ona wprowadzona w życie (a konkretnie to jej nowelizacja) w 2017 roku. Od tego momentu sporo się zmieniło.

Niektóre nielegalne podmioty od razu wycofały się z Polski. Inne zaś zrobiły to dopiero po pewnym okresie. To nie wszystko. Niektóre podmioty (jak chociażby Betclic) wcześniej nie działały legalnie. Potem jednak włodarze postanowili, że szkoda rezygnować z obecności na rynku zakładów wzajemnych w naszym kraju. Warto tutaj dodać, że teraz firmy bukmacherskie muszą spełnić kilka istotnych warunków, aby móc działać w tej branży. Liczy się przede wszystkim posiadanie licencji. Jest ona wystawiana po złożeniu wniosku oraz jego zaakceptowaniu. Przez przedstawicieli Ministerstwa Finansów. Taki dokument jest wydawany na okres sześciu lat.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2720 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Warto zaznaczyć, że po tym okresie należy ponownie ubiegać się o te dokumenty. Co równie istotne, są one wystawiane oddzielnie, jeśli chodzi o działanie stacjonarne oraz online. Najlepsze firmy bukmacherskie posiadają takie właśnie papiery. Chętnie informują o tym na własnych stronach internetowych. To jednak żadne zaskoczenie. Wszak każdemu zależy na tym, by mieć jak najwięcej Klientów. A nowe osoby często obawiają się, że konkretne firmy bukmacherskie nie są legalne itp. Jak jeszcze można sprawdzić to zagadnienie? Weryfikując zasoby Rejestru Domen Zakazanych. Warto dodać, że porządne firmy bukmacherskie tam oczywiście nie figurują.

Obstawiaj zakłady ze swojego domu albo mieszkania

Jakie są główne argumenty, które przekonują ludzi do gry online? Niektórzy narzekają na to, że stacjonarne firmy bukmacherskie mają swoje godziny otwarcia oraz zamknięcia. To tutaj całkowicie normalne. Nie da się jednak ukryć, że przez to czasami nie można obstawiać np. ważnych spotkań NBA, NHL, czy niektórych futbolowych w trybie live itp. (wszak mecze Ligi Mistrzów rozpoczynają się obecnie o 21:00). Jak sobie poradzić z tym zagadnieniem? Jeśli ktoś lubi typować live, to nie ma innego wyjścia. Musi zdecydować się na obstawianie online. Warto zaznaczyć, że jest to opcja pozwalająca grać praktycznie non stop. Czyli przez 24 godziny na dobę. I to od poniedziałku do niedzieli włącznie.

fuksiarz bonusy bez obrotu
Zakłady bukmacherskie Fuksiarz – Darmowe bonusy bez obrotu

Dodatkowo masz okazję obstawiać komfortowo ze swojego domu lub mieszkania. Sporo osób bardzo to sobie zaś ceni. Nie masz blisko żadnych punktów stacjonarnych? Dodatkowo chcesz trochę zaoszczędzić? Chodzi zaś tutaj o czas oraz o pieniądze? Dużo osób chętnie decyduje się na firmy bukmacherskie online, które stwarzają tutaj optymalne warunki do gry.

Możesz grać szybko, sprawnie i bez żadnych zakłóceń…

Typowanie w punktach stacjonarnych ma swój klimat. Nie da się tego ukryć. Jest także tutaj druga strona medalu. Czasami (w tak zwanych „godzinach szczytu”) nie brakuje kolejek. Dla wielu graczy nie jest to zaś do końca komfortowa sytuacja. Szczególnie jeśli komuś zależy na tym, by obstawić coś wyjątkowo szybko. Ma to bardzo duże znaczenie, jeśli dana osoba chce wytypować mecz live. Wtedy nawet mała zwłoka może być finalnie opłakana w skutkach. Wszak dobre kursy mogą ulec zmniejszeniu albo w ogóle zostać całkowicie wycofane z oferty. A jak grasz online (np. ze swojego domu lub mieszkania), to możesz typować bardzo szybko, sprawnie i bez kolejek. Dodatkowo w spokoju.

STS z kodem promocyjnym BETONLINEBonus
Bonus za depozyty1500 PLN
Zakład bez ryzyka100 PLN
Cashback na Betgames20 PLN
Cashback na wirtualne20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.STS.pl
Aktualna oferta bonusów Polskiego bukmachera STS

Jak chcesz notować dobre rezultaty finansowe, to nie możesz o tym zapominać. Warto zrobić wszystko, by analiza była dokładna. A o to trudno, jeśli np. obok toczą się zażarte dyskusje (i to nie zawsze na tematy dotyczące sportu). Dlatego coraz więcej osób porzuca punkty stacjonarne na rzecz typowania w profesjonalnych podmiotach bukmacherskich online.

Szansa na wiele znakomitych promocji na start

Jeśli zdecydujesz się na firmy bukmacherskie online, to nie będziesz narzekał na atrakcyjne bonusy bukmacherskie. Użytkownicy obstawiający w lokalach stacjonarnych nie mają co liczyć na tak hojne opcje. Warto dodać, że np. firma bukmacherska STS oferuje np. zakład bez ryzyka 100 PLN oraz bonus 1500 PLN. Dodatkowo możesz otrzymać wiele cennych promocji w Fortunie (zakład bez ryzyka 20 PLN + 600 PLN za pierwszy przegrany kupon), czy Fuksiarzu (cashback do 500 PLN bez obrotu) itp.

TOP Bukmacherzy
STS
Bukmacher STS: Bonus 1500 PLN + 140 PLN bez ryzyka. Kod promocyjny: BETONLINE
Bukmacher Fortuna: Bonus do depozytu 2220 PLN + 200 PLN bez ryzyka
Bonus 2050 PLN + obstawianie bez podatku
Bonus zakład bez ryzyka 600 PLN z kodem: BETONLINE
Serwis bukmacherzy.org.pl przeznaczony jest wyłącznie dla osób, które ukończyły 18 lat. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Totolotek zezwolenie M.F. nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. LV BET zezwolenie M.F. nr. PS4.6831.9.2016.EQK. Milenium zezwolenie M.F. nr. SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. eToto zezwolenie M.F. nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie M.F. nr. PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie M.F. nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. TotalBET zezwolenie M.F. nr. PS4.6831.15.2017. Cherry Online zezwolenie M.F. nr. PS4.6831.26.2017. Betclic zezwolenie M.F. PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Ewinner zezwolenie M.F. PS4.6831.29.2017. Typiko zezwolenie M.F. PS4.6831.30.2017. Traf-Zakłady Wzajemne zezwolenie M.F. nr PS4.6831.3.2018. Polski Bukmacher zezwolenie M.F. nr PS4.6831.28.2017