Legalni bukmacherzy

21 marca 2023
Nie da się ukryć, że STS rejestracja w tym podmiocie bukmacherskim otworzy Ci drogę do wielu różnych możliwości. ...
5 sierpnia 2022
Firmy bukmacherskie, które oferują swoje usługi przez internet są obecnie coraz popularniejsze. Zastanawiasz się, gdzie zatem obstawiać zakłady ...
9 lutego 2022
Na polskim rynku na co dzień działa kilkunastu różnych bukmacherów. Problemem tak nowicjuszy, jak i osób doskonale zaznajomionych ...
28 lutego 2021
Coraz większą popularnością w zakładach bukmacherskich cieszą się obecnie sporty wirtualne, które można obstawiać praktycznie wszędzie. Można je ...
4 stycznia 2021
Legalny bukmacher STS online przeprowadza konkurs dla swoich graczy. Wystarczy typować zdarzenia z oferty zimowej, aby zbierać punkty. ...
9 października 2020
Zakłady bukmacherskie cieszą się w Polsce od wielu lat niesłabnącą popularnością. W dzisiejszym artykule przybliżamy ofertę jednej z najpopularniejszych ...
29 września 2020
STS (Star-Typ Sport) to operator, który w chwili obecnej trzęsie polską sceną bukmacherską – z największą bazą regularnych i ...

Najlepsi legalni bukmacherzy w Polsce to już nie tylko STS czy Fortuna. Każda nowa firma bukmacherska w kraju próbuje nawiązać walkę z tymi najbardziej popularnymi podmiotami jak STS. Nowi legalni bukmacherzy online chcąc konkurować z nimi, muszą dać graczom więcej niż pozostali. Oferta nowych firm bukmacherskich często zaskakuje, takie promocje jak obstawianie bez podatku, czy happy hours sprawiają, że największe firmy w naszym kraju powinny czuć się zagrożone.

Legalni bukmacherzy online w Polsce – oferta zakładów

Na rynku zakładów wzajemnych w naszym kraju panuje bardzo duża konkurencja. Legalni bukmacherzy online stale starają się przyciągnąć do siebie jak najwięcej odbiorców – głównie poprzez stałe udoskonalanie własnej oferty, ale i wdrażanie w jej obręb nowości i niespotykanych nigdzie indziej rynków na zakłady bukmacherskie.

W Polsce wciąż królują najbardziej standardowe przedmeczowe zakłady bukmacherskie, ale też takie zawierane na żywo, w czasie trwania spotkań sportowych. W ich przypadku króluje oczywiście piłka nożna, w Polsce uznawana za sport narodowy. Popularnością cieszy się też siatkówka, MMA, tenis, ale i chociażby piłka ręczna. Istnieją również zwolennicy innych, bardziej niszowych sportów. Różni legalni bukmacherzy online w różny sposób podchodzą do każdej z dyscyplin, przykładając się do nich w wieloraki sposób – nie zawsze atrakcyjny dla ich wielbicieli.

Mimo że zakłady na tradycyjne dyscypliny sportu są wciąż najpopularniejsze, wielu operatorów pozwala na typowanie zdarzeń zupełnie niepowiązanych z żadnym sportem. U wielu możemy obstawiać pogodę na jutro czy też aktualne wydarzenia ze świata polityki. Istnieją nawet legalni bukmacherzy online, którzy pozwalają samodzielnie komponować własne zakłady i sugerować, na co w danym momencie chciałoby się postawić.

Coraz większym zainteresowaniem w ofercie bukmacherskiej cieszą się również tak zwane usługi dodatkowe. Ich cechami wspólnymi są między innymi całodobowa dostępność, szybkie rozwiązywanie kuponów i pewnego rodzaju automatyzm w oferowanych przez nie funkcjonalnościach. Najpopularniejszą usługą tego typu są tak zwane sporty wirtualne, w których mamy okazję obstawiać fikcyjne rozgrywki sportowe w popularnych dyscyplinach sportu. Za ich przedstawienie, ale i opracowywanie odpowiedzialne są algorytmy komputerowe – w związku z tym całość jest dość nieprzewidywalna, ale też nieusystematyzowana. Nie ma tu losowości, a wynik każdego spotkania jest ustalony jeszcze zanim to zostanie rozegrane (w formie skrótowej, zaledwie kilkuminutowej).

Inną usługą dodatkową oferowaną dziś przez bukmacherów są tak zwane gry karciane. W ich ramach obstawiać możemy między innymi legalny poker, wojnę czy blackjacka. Co ważne, typujemy tutaj symulacje rozdań w tych grach na żywo – prowadzone przez prawdziwe krupierki. To sprawia, że całość opiera się na rzeczywistej losowości, a my możemy się poczuć, jakbyśmy grali w  te gry. Mimo że nie bierzemy bezpośredniego udziału w rozgrywce.

Jak przygotować się do rejestracji u legalnego bukmachera online?

Zanim na dobrą sprawę zaczniemy obstawiać nasze zakłady bukmacherskie i założymy konto u jednej z wielu firm, powinniśmy odpowiednio się do tego przygotować. Tak, aby to zrobić w pełni świadomie oraz z zachowaniem odpowiedniej dozy rozsądku. Poniżej przedstawiamy kilka z tych rzeczy, o które powinniśmy zadbać jeszcze przed założeniem własnego konta w serwisie bukmacherskim.

  • Wybór odpowiedniego bukmachera.  To podstawa. Bukmacherzy w Polsce, działający w Polsce są naprawdę zróżnicowani – a wybierając tego idealnie dostosowanego do naszych potrzeb, oczekiwań i wymagań możemy nie tylko dać sobie możliwość typowania tego, co typować chcemy, ale i po prostu obstawiania na korzystnych dla nas warunkach. Kursowych, ale i promocyjnych.
  • Przygotowanie skanu lub zdjęcia dowodu osobistego. Legalni bukmacherzy online są zobligowani przez polski rząd do tego, by legitymować każdego ze swoich klientów. Wszyscy zamknęli to w procesie weryfikacji, przez których przejść musi każdy ich klient. Proces ten zawsze sprowadza się do podesłania bukmacherowi skanu lub zdjęcia własnego dowodu tożsamości. Przygotowując je zawczasu, będziemy mogli być na to przygotowanymi. O ile bowiem bukmacherzy nie wymagają tego od razu (możemy działać w ramach tak zwanego konta tymczasowego), każdy w końcu zmusi nas do przejścia przez ten proces. Im wcześniej to zrobimy, tym lepiej dla nas – nie będziemy bowiem musieli robić sobie przerwy od obstawiania.
  • Zaopatrzenie się w kod promocyjny. Kod promocyjny do legalnego bukmachera online to coś, co możemy wpisać wyłącznie w czasie przechodzenia przez proces rejestracji – dlatego też tak istotne jest zaopatrzenie się w niego jeszcze przed tym, jak się na niego zdecydujemy. Posiadając kod promocyjny, naprawdę zwiększymy nasz budżet na zakłady i poprawimy warunki obstawiania. Całkowicie za darmo. Kody promocyjne do najpopularniejszych bukmacherów znaleźć można w naszym serwisie.
  • Przygotowanie odpowiedniego budżetu na start. Bonus powitalny, z którego warto skorzystać tuż po założeniu własnego konta, często uzależniony jest od kwoty naszej pierwszej wpłaty lub też pierwszego zakładu. Pamiętajmy o tym, jak istotne jest wyciśnięcie z niego absolutnego maksimum. Najlepiej jest więc przygotować sobie budżet, który pozwoli nam to zrobić odpowiednio wcześnie – tak, aby gorączkowo nie musieć szukać środków na zakład.

Legalni bukmacherzy online a rozsądne obstawianie

Niezależnie od tego, którzy legalni bukmacherzy online zostaną przez nas wybrani (bez problemu możemy posiadać własne konto, chociażby u każdego z nich), zawsze powinniśmy pamiętać o konieczności rozsądnego obstawiania. Choć jest to kwestia bardzo indywidualna, niemal zawsze składają się na nią te same czynniki. Tym podstawowym jest to, żeby nie doładowywać konta w serwisie bukmacherskim kwotą, na którą nie jest się w stanie sobie pozwolić, a która przerasta nasze możliwości finansowe. Rozsądne typowanie to również zawieranie zakładów dopiero po odpowiednim przemyśleniu tego – a zatem po uprzednim przeanalizowaniu danego spotkania sportowego. Dopiero mając pewność co do tego, na co chce się postawić, wie się czy jest to w stanie przynieść korzyści.

Jeśli mamy problemy z kontrolowaniem własnego budżetu i jesteśmy podatni na uzależnienia, koniecznie ustalmy odpowiednie limity. Wszyscy legalni bukmacherzy online pozwalają to zrobić w ustawieniach konta. Dbając o to możemy mieć pewność, że na zakłady nie wydamy więcej niż, tak właściwie jesteśmy w stanie sobie pozwolić (system nie pozwoli nam przekroczyć limitu).

TOP Bukmacherzy
STS
Bukmacher STS: Bonus 1500 PLN + 140 PLN bez ryzyka. Kod promocyjny: BETONLINE
Bukmacher Fortuna: Bonus do depozytu 2220 PLN + 200 PLN bez ryzyka
Bonus 2050 PLN + obstawianie bez podatku
Bonus zakład bez ryzyka 600 PLN z kodem: BETONLINE
Serwis bukmacherzy.org.pl przeznaczony jest wyłącznie dla osób, które ukończyły 18 lat. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Totolotek zezwolenie M.F. nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. LV BET zezwolenie M.F. nr. PS4.6831.9.2016.EQK. Milenium zezwolenie M.F. nr. SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. eToto zezwolenie M.F. nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie M.F. nr. PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie M.F. nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. TotalBET zezwolenie M.F. nr. PS4.6831.15.2017. Cherry Online zezwolenie M.F. nr. PS4.6831.26.2017. Betclic zezwolenie M.F. PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Ewinner zezwolenie M.F. PS4.6831.29.2017. Typiko zezwolenie M.F. PS4.6831.30.2017. Traf-Zakłady Wzajemne zezwolenie M.F. nr PS4.6831.3.2018. Polski Bukmacher zezwolenie M.F. nr PS4.6831.28.2017