1500 PLN do pierwszego depozytu + 100 PLN za rejestrację w STS

100% do depozytu aż do kwoty 1200 PLN + zakłady bez ryzyka i bonus bez depozytu z kodem "BETONLINE"!

Polski bukmacher STS znany jest z fascynujących i bardzo atrakcyjnych promocji bukmacherskich. Bonusy jakie obecnie oferuje STS stały się hitem wśród typerów.

Granie u bukmachera nie jest rzeczą całkiem obcą dla wielu osób. Nie dość, że niektórzy postrzegają to jako szansę na zarobienie dużych pieniędzy, to jednak przeważnie do tego „interesu” się dokłada, aniżeli z niego wyciąga pieniądze. Nie zmienia to jednak faktu, że jest to doskonała zabawa, która tylko wzmacnia chęć oglądania i pasjonowania się sportem. Tylko ten, kto czekał na ostatnie spotkanie na swoim kuponie wie, jak wielkie są to emocje, które ciężko opisać słowami. Bukmacherzy również starają się wychodzić coraz szerzej ze swoją ofertą poprzez sponsoring drużyn czy też oferowanie nowym i stałym graczom bonusów. Wzięliśmy pod lupę jedną z najbardziej znanych firm w Polsce, czyli STS. Jakie bonusy czekają na graczy u tego „buka”. Aby się tego dowiedzieć, zachęcamy do przeczytania naszego tekstu.

Niezwykle ciekawą promocję przygotował dla graczy najlepszy Polski bukmacher STS. Każdy typer, który jeszcze nie ma konta u tego bukmachera ma okazję odebrać wyjątkowy bonus od depozytu do kwoty aż 1200 PLN. Warunki obrotu tego bonusu są bardzo atrakcyjne i łatwe dlatego tym bardziej ta oferta jest ciekawa dla nowych klientów tej popularnej w naszym kraju firmy.

Żeby tego było mało to dodatkowo każdy nowy gracz, który wpisze kod promocyjny 'BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym na stronie www.STS.pl, otrzyma za darmo 100 PLN bez ryzyka! Ten darmowy bonus zostanie dopisany do konta gracza chwilę po rejestracji.

100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

STS – podstawowe informacje o bukmacherze

To, co przemawia za STS, to jego historia. Nie dość, że bukmacher na naszym rynku działa prawie od 25 lat, to w dodatku ogromnie rozwinął swoje podwoje. Osoby, które mają okazję grać już od kilkunastu lat u tego bukmachera, z pewnością pamiętają ogromne szyldy nad lokalami, które gromadziły masę ludzi w środku, by tylko otrzymać swój wielki prostokątny kupon. Dziś wydaje się to nie do wyobrażenia, ale tak właśnie było.

W środku oferta była wypisana markerami przez pracownice punktów na wielkich pomarańczowych tablicach, a wszelkie zmiany w kursach powodowały, że poprawiano kurs ręcznie. Były to piękne czasy, które jednak nie wrócą, bo obecnie oferta jest wywieszona na papierowych kartach, a i technologia znacząco się od tego czasu rozwinęła. Już nie trzeba przeciskać się między ludźmi, aby dostać się do oferty, chociaż i takie sytuacje mają miejsce, ale można skorzystać z tabletów dostępnych w punktach. Dodatkowo zawierają one wszelkie statystyki jak tabele czy też inne ciekawostki. Warto nadmienić, że na takim tablecie można również stworzyć e-kupon, co potem ułatwi jego obstawienie, a zarazem będzie prostsze dla osoby pracującej w lokalu.

STS z kodem promocyjnym BETONLINEBonus
Bonus za depozyty1500 PLN
Zakład bez ryzyka100 PLN
Cashback na Betgames20 PLN
Cashback na wirtualne20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.STS.pl
Aktualna oferta bonusów Polskiego bukmachera STS

Obecnie STS ma mocno rozwiniętą ofertę nie tylko w lokalach, ale i również poprzez możliwość posiadania konta przez Internet. Firma udostępniła swoim graczom aplikację mobilną, która znacząco ułatwia i przyspiesza proces obstawiania, ale i również wpłacania i wypłacania pieniędzy. A propos pieniędzy, STS jest jedną z nielicznych firm, która zleca wypłaty bardzo szybko, dzięki czemu pieniądze trafiają na konto gracza nawet w kilkanaście minut na konto bankowe gracza.

STS a bonus na start

Bukmacherzy bardzo często starają się przyciągać i zarazem zatrzymać gracza poprzez pierwszy bonus na start. Trzeba jednak powiedzieć, że pomimo tego, że są to często podwojenia depozytu, czy też bonus w postaci 50%, to nie wolno ich nigdy traktować jak darmowych środków. Podlegają one obrotowi, który trzeba wykonać zgodnie z regulaminem. W przypadku STS obrót ten wynosi 3 razy po kursie 1,91, chociaż nie wolno zapomnieć, że do obrotu włączają się tylko i wyłącznie wygrane kupony.

Gracz może jednak takim bonusem swobodnie zarządzać, a biorąc pod uwagę, że dostaje dwa razy więcej niż wpłaci, to jest to spory handicap. Na pewno jednak warto wtedy wyłączyć wszelkie uczucia i nie zachwycać się zbytnio podwojonym depozytem, ponieważ jak szybko on się pojawił na koncie, tak szybko może zniknąć. Polecamy typowanie z głową, aby po prostu uniknąć przykrych sytuacji, jakim jest przegrywanie.

Co można więcej powiedzieć o pierwszym bonusie na start w STS? Bonus „1200 PLN na start” to dobra promocja praktycznie dla każdego gracza, ponieważ w zależności od kwoty, którą chce wpłacić, to otrzymają podwojoną. Aby otrzymać bonus, należy założyć konto i wyrazić zgodę na otrzymanie bonusu startowego. Kolejnym krokiem będzie wpłacenie środków, które natychmiast pojawią się na koncie gracza jak również i wyczekiwany bonus.

STS gra z BETONLINE

Najwięksi bukmacherzy dostrzegają potencjał BETONLINE i wiedzą, że jest to strona, która może zaoferować wiele swoim użytkownikom. W ramach współpracy nowi gracze w STS mogą otrzymać dodatkowe środki! Co należy zrobić aby z nich skorzystać? To o wiele bardziej proste niż mogłoby się wydawać. Wystarczy jedynie założyć konto na www.STS.pl, wpisać w nim wszystkie swoje podstawowe informacje, a w miejscu na kod promocyjny wpisać „BETONLINE„.

Co można otrzymać po wpisaniu takiego kodu? Na gracza czeka darmowy freebet w wysokości 29 złotych, które można przeznaczyć na dowolne zakłady bukmacherskie. Nie ma co ukrywać, że otrzymanie dodatkowych profitów od bukmachera jest jak najbardziej mile widziane, a gracz powinien docenić taki gest. W końcu to zawsze dodatkowa szansa na wygranie środków, które można w przyszłości wypłacić.

Bonus STS „Zaproś kumpla”

Programy afiliacyjne nie są czymś znanym tylko i wyłącznie od dziś. Również i firmy bukmacherskie postanowiły się do nich włączyć. Patrząc na tę sytuację z boku, to należy jednak się zapytać, skoro jest możliwość, żebym ja, jak i mój kolega otrzymał coś, to dlaczego nie skorzystać? Zawsze jest to szansa, żeby otrzymać dodatkowy bonus tylko i wyłącznie za to, że gracz i bliska mu osoba podziela jego pasje, a nie ma jeszcze konta na STS online.

Jak działa bonus „Zaproś kumpla”? Już tłumaczymy. Założenie jest bardzo proste – ma być promocja łącząca starych graczy z nowymi i będąca dla nich prawdziwym pomostem. W pierwszej kolejności gracz musi przejść do sekcji „zaproś kumpla” i obrócić depozytem na 25 PLN z minimalnym kursem 1,85. Po dokonaniu takiego obrotu, właściciel konta może skorzystać z aktywnego linku, aby zaprosić kolegę bądź też koleżankę do obstawiania. Taki link pozwala na skorzystanie 6 osobom z promocji – za pierwszego gracz otrzyma 50 PLN, gdy wpłaci minimum 50 PLN i dokona obrotu na koncie na minimum 500 PLN. Jest to promocja pozwalająca na skorzystanie kilku znajomych, więc jak najbardziej polecamy.

20 PLN zwrotu za sporty wirtualne

Sporty wirtualne to świetna szansa na to, aby wygrać szybkie pieniądze, ponieważ mecze trwają raptem kilka minut, a ich częstotliwość jest ogromna. Owszem, jest to inne obstawianie, aniżeli tradycyjnych meczów, natomiast może ono dawać niemniej frajdy. Tutaj również liczy się statystyka, chociaż czynnik losowości ma odrobinę większe znaczenie. Są jednak fanatycy takich zakładów, bo to dodatkowa szansa na wygranie pieniędzy.

Czy jednak STS online zostawia na lodzie graczy, którym nie powiodło się w zakładach wirtualnych? Absolutnie nie! Należy pamiętać, że z promocji mogą skorzystać ci, którzy nie obstawili wcześniej takich spotkań. Aby otrzymać taki bonus 20 PLN trzeba obstawić z depozytu mecze SOLO bądź AKO z całkowitym kursem kuponu 1,9. Warto powiedzieć, że do otrzymania bonusu wymagane jest obstawienie kuponów tego samego dnia i to samo dotyczy ich rozliczenia. Otrzymanie bonusu odbywa się zgodnie ze schematem: łączna suma stawek przegranych x 0,88. Dokonać obrotu tym bonusem można poprzez obstawienie trzykrotności 20 PLN, które trzeba dokonać po kursie 1,91 i tutaj podobnie jak w przypadku bonusu na start, liczą się tylko wygrane kupony.

 

TOP Bukmacherzy
STS
Bukmacher STS: Bonus 1500 PLN + 140 PLN bez ryzyka. Kod promocyjny: BETONLINE
Bukmacher Fortuna: Bonus do depozytu 2220 PLN + 200 PLN bez ryzyka
Bonus 2050 PLN + obstawianie bez podatku
Bonus zakład bez ryzyka 600 PLN z kodem: BETONLINE
Serwis bukmacherzy.org.pl przeznaczony jest wyłącznie dla osób, które ukończyły 18 lat. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Totolotek zezwolenie M.F. nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. LV BET zezwolenie M.F. nr. PS4.6831.9.2016.EQK. Milenium zezwolenie M.F. nr. SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. eToto zezwolenie M.F. nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie M.F. nr. PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie M.F. nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. TotalBET zezwolenie M.F. nr. PS4.6831.15.2017. Cherry Online zezwolenie M.F. nr. PS4.6831.26.2017. Betclic zezwolenie M.F. PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Ewinner zezwolenie M.F. PS4.6831.29.2017. Typiko zezwolenie M.F. PS4.6831.30.2017. Traf-Zakłady Wzajemne zezwolenie M.F. nr PS4.6831.3.2018. Polski Bukmacher zezwolenie M.F. nr PS4.6831.28.2017