Bonus 1300 PLN + 200 PLN cashback w zakładach Superbet online

Bonus 1300 PLN do depozytu + zakład bez ryzyka 200 PLN z kodem "BETONLINE"!

Wybierając bukmachera, w którym będziemy obstawiać, warto kierować się nie tylko jego ofertą bukmacherską, aczkolwiek również tym, co gracz może otrzymać w postaci bonusów. Superbet jest bukmacherem, który znacząco stawia na odpowiednie podejście do klienta, aczkolwiek to zapewne wynika z tego, że na polskim rynku jest sporo podmiotów prowadzących ze sobą zaciętą walkę o każdy portfel klienta. Postanowiliśmy sprawdzić, jakie bonusy warto odebrać w bukmacherze jakim jest Superbet. Aby się o nich dowiedzieć więcej, zachęcamy do przeczytania naszego tekstu.

Superbet – podstawowe informacje o bukmacherze

Superbet musiał podjąć ogromną walkę, aby zaistnieć na scenie bukmacherskiej, ale trzeba powiedzieć, że rumuńskiemu bukmacherowi się to udało. Nie dość, że stara się przebijać poprzez otwieranie coraz to większej liczby lokali bukmacherskich, to również cały czas rozwija swoją internetową ofertę. Superbet przeszedł ogromną drogą z bukmachera, do którego na początku podchodzono trochę przez pryzmat kraju, ponieważ Rumunia nie kojarzy się z bukmacherką w żaden sposób, a na pewno już biedniejszy kraj raczej powinien mieć spore problemy, ponieważ rynek zakładów bukmacherskich w naszym kraju jest dość syty. Okazało się jednak, że znalazło się miejsce i dla tego bukmachera.

To, co wyróżnia Superbet, to bardzo dobrze rozbudowana oferta, ale na pewno na ogromną uwagę zasługuje opcja bonusów, o których sobie powiemy w dalszej części tekstu. Naszym nieskromnym zdaniem, są to obecnie najlepsze bonusy w kraju, chociaż zdajemy sobie sprawę z tego, że niektórzy mogą myśleć inaczej.

Superbet gra z BETONLINE

Jako, że misją BETONLINE jest ułatwianie graczom wygrywanie dużych pieniędzy, to nie mogło się obyć bez współpracy na linii z tak prężnie rozwijającym się bukmacherem jak Superbet. Jaką promocję wspólnie przygotował bukmacher wraz ze stroną internetową? Wydaje się, że darmowy freebet tylko i wyłącznie za kliknięcie w dany link jest dobrą propozycją. Z pewnością, jak najbardziej! Oczywiście, to nie jest wszystko, natomiast większą uwagę skupimy na freebecie.

Aby otrzymać darmowy freebet, wystarczy zarejestrować się na stronie www.Superbet.pl, podać podstawowe dane, które będą służyć do założenia konta… i już! Oczywiście, trzeba jeszcze zawczasu złożyć minimalny depozyt, który wynosi 40 zł, a sam bonus zostanie przyznany maksymalnie 48h od momentu złożenia wpłaty. Warto jednak zauważyć, że sama akceptacja bonusu powinna się odbyć w dobę, co sprawia, że trzeba być czujnym, aby taki bonus nie przepadł.

Na co można wykorzystać taki freebet? Bukmacher daje ogromne możliwości, ponieważ wystarczy obstawić zakład live bądź też przedmeczowy z kursem 1,50, co jest naprawdę świetnym rozwiązaniem. Nie ma żadnego problemu z tym, żeby oczywiście obstawić zakład AKO, jednak pozostawiamy to już do dyspozycji klienta.

Superbet Super Przewaga

Każdy bukmacher powinien mieć bonus, a przynajmniej coś, co go wyróżni na tle pozostałych bukmacherów. Z pewnością jedną z bardziej charakterystycznych promocji jest Super Przewaga, która polega na tym, że mecz zostaje rozliczony w przypadku dwubramkowej przewagi, niezależnie od tego, kiedy ona ma miejsce. Wyjaśnić to na przykładzie? Proszę bardzo. Gra ze sobą Legia Warszawa z Lechem Poznań i klient obstawił na gospodarzy, czyli Legię i po 15 minutach „Wojskowi” prowadzą 2:0. Oznacza to ni mniej ni więcej, że bez znaczenia co się wydarzy w dalszej części meczu, to zakład i tak zostanie roztrzygnięty jako poprawny.

To ogromny przywilej, bo z pewnością miały już miejsce takie sytuacje, w których to trzeba było drżeć do ostatniej chwili, aby mecz zakończył się po naszej myśli. Właśnie dlatego Superbet wyszedł na przeciw oczekiwaniom rozemocjonowanych kibiców. Czy promocja dotyczy tylko i wyłącznie piłki nożnej? Otóż nie. W siatkówce reguła jest następująca, że musi być 2:0 w setach dla postawionej drużyny, aby zakład został rozliczony poprawnie, z kolei w koszykówce jest to 15 punktowa przewaga, w tenisie 6:0 w secie, w hokeju 3, a w piłce ręcznej 6 bramek.

Koło fortuny Superbet

To, czym przebiło się w świadomości internetowego gracza Superbet, to charakterystyczne koło fortuny, którym gracz raz dziennie może zakręcić, by mieć szansę na wygranie nawet 2500 PLN! Można wygrać bonusy 5 PLN, 10 PLN, darmowe środki na zakłady wirtualne, ale właśnie dzięki takim małym bonusom, gracz czuje się dopieszczony i nawet w gorszych chwilach, gdy nie chce wpłacać środków i mu nie idzie, to jak najbardziej warto dać szansę przynajmniej takiemu kołu fortuny.

STS z kodem promocyjnym BETONLINEBonus
Bonus za depozyty1500 PLN
Zakład bez ryzyka100 PLN
Cashback na Betgames20 PLN
Cashback na wirtualne20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.STS.pl
Aktualna oferta bonusów Polskiego bukmachera STS

Co trzeba zrobić, aby móc skorzystać z takiego bonusu? W zasadzie to nic, poza koniecznością posiadania konta, co tak naprawdę nie jest wielkim wyczynem. Taki bonus można obrócić po klasycznych zasadach bukmachera, czyli kurs 1,6 na singlowe zdarzenie wystarczy do załatwienia całej sprawy, a 3-krotny obrót z pewnością nie jest czymś wielkim. W przypadku kuponu AKO ta wartość wynosi już minimum kurs 2,0, co również nie jest trudne, a minimalny kurs zdarzenia to 1,3.

Warto powiedzieć parę słów o warunkach bonusu, ponieważ trzeba go aktywować maksymalnie do 24 godzin, jednak w ostatnim czasie wystarczy po szczęśliwym obrocie i wygraniu drobnego bonusu jedynie się wylogować i zalogować ponownie, aby taki bonus trafił na konto gracza. Oczywiście, można skorzystać z takiego bonusu każdego dnia, aczkolwiek trzeba najpierw doprowadzić do obrotu jednego bonusu, żeby można było przejść do drugiego, jak również można z takiego bonusu w trakcie gry zrezygnować.

Superbet Ekstraklasa LIVE

Wielu graczy lubi obstawiać polską ligę. Oczywiście, często na nią psioczymy i nawet wyśmiewamy się z jej poziomu, bo faktycznie, czasami niektórzy piłkarze nie prezentują odpowiedniego poziomu, ale można powiedzieć, że to jest to nasza liga. Każdy z nas jest kibicem danego klubu, a jeżeli ten gra w Ekstraklasie i mamy konto w Superbet, to jak najbardziej warto skorzystać z takiej promocji, na bazie której gracz może otrzymać bonus w wysokości 25 PLN.

Aby skorzystać z takiego bonusu, wystarczy najpierw rejestracja w Superbet a potem już tylko postawić zakład LIVE z meczu Ekstraklasy za 50 PLN, aby otrzymać 25 PLN. Co prawda, Superbet dopiero rozpoczął tę promocję, natomiast jest to przyjemny gest w kierunku graczy, którzy kochają naszą rodzimą ligę, a dodatkowo mogą otrzymać bonus za to, że chcą ją typować.

Mocne uderzenie z Superbet

Z pewnością bonus, o którym teraz sobie wspomnimy będzie jednym z bardziej ulubionych dla miłośników kuponów akumulowanych. Dlaczego tak by się miało stać? Bonus Mocne Uderzenie ma celu zwiększenie procentowe ostatecznego kursu na kuponie gracza. Jak to wygląda w praktyce? Zacznijmy od najprostszego przykładu. Wystarczy jedynie obstawić 5 meczów na kuponie i każdy z nich będzie mieć minimalny kurs 1,20. Z każdym rosnącym zdarzeniem ostateczny kurs jest powiększony o dodatkowy procent. Wygląda to następująco:

  • 5 zdarzeń – 7%
  • 6 zdarzeń – 10%
  • 7 zdarzeń – 15%

I tak dalej aż do 24 i więcej spotkań, gdzie gracz wskutek dobrze ułożonego kuponu może wygrać aż o 100% więcej! Jest to doskonała promocja, dzięki której zawsze może wpaść do kieszeni „parę groszy więcej”, a co istotne, z tej oferty można skorzystać zarówno w punkcie stacjonarnym Superbet, jak i online.

TOP Bukmacherzy
STS
Bukmacher STS: Bonus 1500 PLN + 140 PLN bez ryzyka. Kod promocyjny: BETONLINE
Bukmacher Fortuna: Bonus do depozytu 2220 PLN + 200 PLN bez ryzyka
Bonus 2050 PLN + obstawianie bez podatku
Bonus zakład bez ryzyka 600 PLN z kodem: BETONLINE
Serwis bukmacherzy.org.pl przeznaczony jest wyłącznie dla osób, które ukończyły 18 lat. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Totolotek zezwolenie M.F. nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. LV BET zezwolenie M.F. nr. PS4.6831.9.2016.EQK. Milenium zezwolenie M.F. nr. SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. eToto zezwolenie M.F. nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie M.F. nr. PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie M.F. nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. TotalBET zezwolenie M.F. nr. PS4.6831.15.2017. Cherry Online zezwolenie M.F. nr. PS4.6831.26.2017. Betclic zezwolenie M.F. PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Ewinner zezwolenie M.F. PS4.6831.29.2017. Typiko zezwolenie M.F. PS4.6831.30.2017. Traf-Zakłady Wzajemne zezwolenie M.F. nr PS4.6831.3.2018. Polski Bukmacher zezwolenie M.F. nr PS4.6831.28.2017