Bonusy za rejestrację bez depozytu do legalnych bukmacherów

Bonus bez depozytu to najpopularniejszy rodzaj promocji bukmacherskiej w Polsce. Dlaczego bonusy od depozytu nie są tak popularne i jak działają? W jakich okolicznościach możesz je zdobyć? Legalne firmy bukmacherskie w Polsce zapewniają graczom różnego rodzaju bonusy, aby zachęcić typerów do korzystania ze strony danego operatora bukmacherskiego. Wśród tych bonusów najważniejszy jest bonus bez depozytu – bukmacher nagradza go w postaci środków, które utalentowani technicy mogą wykorzystać do postawienia zakładów lub zakładów wielokrotnych.

Bonus bez depozytu, trochę o faktach

Darmowy bonus bez depozytu zostanie doceniony przez graczy, ponieważ nie muszą wpłacać żadnych środków na konto dealera, a użytkownik może je wykorzystać do umieszczenia kuponów, które mogą przynieść mu zyski. Może się to wydawać oczywiste dla osób, które właśnie zrobiły pierwszy krok w zakładach sportowych, ale powinieneś wiedzieć, że zazwyczaj bonusy bukmacherskie wymagają wpłaty własnych środków. Na przykład bonus od depozytu jest iloczynem depozytu gracza (na przykład bonus 100% podwaja kwotę depozytu). Z drugiej strony, tak zwane bezpieczne zakłady wymagają, abyś używał własnych środków do obstawiania gier sportowych i tylko w przypadku przegranej typer może zwrócić zakład (po potrąceniu 12% podatku od zakładu). Jednocześnie bukmacher faktycznie zapewnia darmowy bonus bez depozytu bez żadnego przedpłaty. Jaka jest rzeczywista sytuacja?

Bukmacher bez depozytu i darmowy bonus bez depozytu – ile to kosztuje? Gracz przelewa określoną kwotę na swoje konto bonusowe, w tym przypadku kwota zwykle nie jest zbyt wysoka, zwykle 10 lub 20 zł. Następnie utalentowany sprzedawca może ustawić reguły w oparciu o zasady ustalone przez bukmachera (które przedstawimy w dalszej części tego artykułu), postawić na te środki, a jeśli kupon zostanie trafiony, może wypłacić wygrane środki. Jeśli nie, nie straci pieniędzy, tylko premie.

100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Jeśli nadal planujesz walczyć o bonus bez depozytu, pamiętaj, że polscy bukmacherzy używają różnych nazw. Bonus bez depozytu jest zwykle nazywany darmowym zakładem, ale jest również nazywany kuponem na zakłady lub darmowym zakładem jak w Betclic, ale zawsze jest to całkowicie darmowa forma promocji. W większości przypadków bukmacherzy nie oferują żadnych bonusów od depozytów w formie mile widzianej przez początkujących. Obejmuje to, że w zamian za rejestrację indywidualnych kont graczy nowi użytkownicy otrzymają od bukmachera bonus lub pakiet bonusowy.

Najczęściej jest to bonus od depozytu, ale tak się składa, że bukmacher oferuje również bonus startowy bez depozytu. Na szczęście nie tylko nowo zarejestrowani gracze mogą liczyć na tę nagrodę. Bukmacherzy starają się również przygotować różnego rodzaju akcje promocyjne dla swoich zwykłych użytkowników. Na przykład w przypadku niektórych ważnych wydarzeń sportowych bonus od depozytu nie zostanie przyznany.

Bonus bez depozytu w świetle obrotu

Z jednej strony, bonus bukmacherski jest oczywiście prezentem, ale z drugiej strony musisz mieć świadomość, że zasady firmy bukmacherskiej określają pewne ograniczenia i warunki czekające na graczy. Bonusy bez depozytu nie są wyjątkiem. Podstawowym warunkiem wypłaty bonusów na konto bankowe jest wykonanie wymaganej liczby obrotów.

betfan bonus bez wpłaty
Polski bukmacher online – Betfan gra bez podatku

Krótko mówiąc, kluczowe jest to, że musimy wykorzystać przyznane nam środki jako dotację bez depozytu, a bukmacher decyduje, że wystarczy jeden przelew lub należy go wykonać więcej razy. Dla graczy najkorzystniejsza jest oczywiście sytuacja, w której bonus od zakładu bez depozytu nie musi zostać obrócony raz. Im więcej środków otrzymamy do gry, tym bardziej prawdopodobne jest, że wszelkie umieszczone kupony zostaną utracone, a bonus od depozytu nie zostanie utracony.

Przykładowo w STS bonus bez depozytu, który teraz wynosi aż 29 PLN i jest dla nowych graczy. Żeby go obrócić a później wypłacić na swoje konto bankowe należy obrócić trzykrotnie. Nie jest to trudne dlatego tak wielu typerów korzysta z tej promocji. Wystarczy wpisać kod promocyjny „BETONLINE” podczas zakładania konta stronie www.sts.pl. Bonus 29 PLN bez depozytu w STS zostanie dopisany do konta gracza po kilkunastu minutach od weryfikacji.

Firma bukmacherska zwykle określa inne zasady. Czasami bonus bez depozytu musi być użyty do postawienia zakładu na pojedyncze wydarzenie z określoną minimalną sumą / lub kursem, lub pewna minimalna liczba zakładów musi zostać postawiona na zakład kuponowy ze środków z dotacji. Zdarza się również, że darmowy bonus bez depozytu wymaga postawienia na nim określonego typu bukmachera, lub wyżej wymienione rodzaje zakładów nie mogą być wykorzystane do pozyskania środków (np. Zakłady systemowe lub wirtualne zakłady sportowe). Jest jeszcze jedna ważna rzecz – bukmacher zwykle nie zapewnia żadnych bonusów depozytowych w określonym czasie. Jeśli otrzymany w ten sposób bonus nie zostanie wykorzystany zgodnie z regulaminem przed upływem terminu, niestety bonus rejestracyjny za brak depozytu lub w inny sposób darmowe zakłady wygasa.

Bonus za rejestrację bez posiadania depozytu

Bukmacherzy zazwyczaj oferują bonusy powitalne bez depozytu, aby zachęcić Cię do otwarcia konta online. Przy okazji warto zaznaczyć, że proces rejestracji zwykle nie jest długi, a coraz więcej księgowych oferuje również tzw. Szybką lub uproszczoną rejestrację konta (nie ma konieczności przesyłania skanu dokumentów identyfikacyjnych). Mimo to konieczność wypełniania jakichkolwiek formularzy rejestracyjnych nadal uniemożliwi wielu użytkownikom korzystanie z usług bukmacherów internetowych. Bukmacher online przygotowuje bonus powitalny za darmowe wpłaty głównie w celach promocyjnych, starając się przekonać potencjalnych graczy, że założenie konta warto poświęcić kilka minut. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Zazwyczaj dany sufler korzystał już z usług gry przy zawieraniu zakładów. Nie ma bonusu od depozytu, który zmotywowałby go do przetestowania usług innego bukmachera i prawdopodobnie do stałego korzystania z niego. Następnie porozmawiajmy o drugiej bardzo ważnej funkcji, czyli o bonusie bez depozytu. Są nie tylko narzędziem promocyjnym, ale także pozwalają nowym graczom wypróbować grę u konkretnego bukmachera bez konieczności wpłacania własnych środków.

Dla nich jest to bezpieczne rozwiązanie, ponieważ nie ponoszą żadnego ryzyka i mogą postawić swoje środki za darmo. Jeśli trafisz, gracz może cieszyć się większą zabawą w grze i nic nie zostanie stracone. Swoją drogą, użytkownik sprawdza w praktyce, czy operacja poruszania się po serwisie bukmachera jest intuicyjna, czy obsługuje inne narzędzia do poprawnego wpisywania, a także na ile wydajna jest tutaj płatność. 

TOP Bukmacherzy
STS
Bukmacher STS: Bonus 1500 PLN + 140 PLN bez ryzyka. Kod promocyjny: BETONLINE
Bukmacher Fortuna: Bonus do depozytu 2220 PLN + 200 PLN bez ryzyka
Bonus 2050 PLN + obstawianie bez podatku
Bonus zakład bez ryzyka 600 PLN z kodem: BETONLINE
Serwis bukmacherzy.org.pl przeznaczony jest wyłącznie dla osób, które ukończyły 18 lat. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Totolotek zezwolenie M.F. nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. LV BET zezwolenie M.F. nr. PS4.6831.9.2016.EQK. Milenium zezwolenie M.F. nr. SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. eToto zezwolenie M.F. nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie M.F. nr. PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie M.F. nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. TotalBET zezwolenie M.F. nr. PS4.6831.15.2017. Cherry Online zezwolenie M.F. nr. PS4.6831.26.2017. Betclic zezwolenie M.F. PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Ewinner zezwolenie M.F. PS4.6831.29.2017. Typiko zezwolenie M.F. PS4.6831.30.2017. Traf-Zakłady Wzajemne zezwolenie M.F. nr PS4.6831.3.2018. Polski Bukmacher zezwolenie M.F. nr PS4.6831.28.2017