Jak założyć konto STS do obstawiania przez internet? [VIDEO]

W jaki sposób zarejestrować konto w STS, by można było obstawiać mecze przez internet? Założenie profilu jest darmowe, a szczegóły pokazuje specjalny poradnik video!

Bukmacher internetowy STS

Firma bukmacherska STS już nie tylko kojarzy się z punktami naziemnymi, a w zasadzie ostatnio coraz mniej. W obecnych czasach przede wszystkim rządzi internet i dlatego to właśnie STS online jest najczęstszym wyborem tych, którzy szukają sposoby na nowoczesne obstawianie meczów.

Bukmacher internetowy STS jest w Polsce legalny, dlatego obstawianie u niego meczów nie wiąże się z jakimikolwiek przykrymi konsekwencjami. Trzeba jednocześnie podkreślić, iż to samo dotyczy grania przez aplikację mobilną czy korzystania z innych usług firmy – kart online, transmisji meczów czy typowania wirtualnych wyścigów.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Bukmachera STS w wersji online znaleźć można na stronie internetowej www.STS.pl. To tam wyświetlana jest aktualna oferta, dostępne są różnego rodzaju bonusy, a przede wszystkim – można obstawiać mecze, a jeszcze wcześniej sprawdzić jak w praktyce przebiega rejestracja darmowego konta w STS.

Czy rejestracja w STS jest potrzebna, by obstawiać?

Obstawianie meczów w STS pozwala na zarabianie pieniędzy na sporcie. To bardzo popularne zajęcie wśród wielu fanów piłki nożnej, tenisa oraz innych dyscyplin. O ile jeszcze nie tak dawno zakłady grało się przede wszystkim w oddziałach bukmachera, obecnie wszystko rozgrywa się przez internet.

Jeżeli chcemy stawiać kupony online, darmowe konto na stronie www.STS.pl jest do tego niezbędne. Niekoniecznie jest to zła wiadomość, bo cały proces rejestracji trwa kilka chwil, nic nie kosztuje, a dodatkowo pozwala na zdobycie bonusów na start. W przypadku marki STS jest to nie tylko standardowa premia za wpłatę, ale również bonus bez depozytu czy zakład bez ryzyka!

Konto w STS zakładamy tylko jeden raz – bez względu na to, czy chcemy obstawiać mecze piłki nożnej, czy skupiać się na innych produktach bukmacherskich dostępnych na www.STS.pl.

Jakie dokumenty są potrzebne, czyli o formalnościach

Zakładanie konta w STS przez internet
Zakładanie konta w STS przez internet

Zakładanie kont, nawet tych internetowych, kojarzy się z dużą dawką formalności. Na szczęście, zupełnie inaczej wygląda to, gdy mowa o portalu www.STS.pl. W chwili obecnej bukmacher STS nie wymaga od graczy w zasadzie niczego poza podaniem kilku najbardziej podstawowych danych na swój temat. Oczywiście, że musimy być osobami pełnoletnimi, ale nikt od razu nie sprawdza naszego dowodu.

Rejestracja w STS nie wymaga od nas natychmiastowego skanowania dokumentów oraz innych podobnych czynności. To bardzo wygodne, bo dzięki temu można przystąpić do grania od razu, co w praktyce oznacza po niecałej minucie od przejścia do formularza założenia konta.

Jak założyć konto w STS.pl?

Kiedy nasz wybór padł już na portal www.STS.pl, nie pozostaje nam nic innego jak przystąpić do zakładania profilu. Nie ma potrzeby długo się nad tym zastanawiać, gdyż w razie czego możemy w dowolnym momencie zrezygnować z obstawiania w tym miejscu i zdecydować się na inne.

Poradnik video dokładnie pokazuje, jak rejestruje się konto w STS, by móc obstawiać mecze przez internet. Nie ma w tym nic skomplikowanego, a cały proces, tak jak wspominaliśmy, jest uproszczony do minimum.

Zobacz film i przekonaj się, jak wygląda rejestrowanie konta w STS:

STS kod promocyjny. Co wpisać i po co?

Jednym z punktów podczas rejestracji jest kod promocyjny. To specjalne hasło, które wpisuje się po to, by otrzymać jedyny w swoim rodzaju bonus na start. W przypadku portalu www.STS.pl do zgarnięcia są nawet trzy prezenty, z czego najchętniej odbierany to bonus bez depozytu, czyli kasa bez konieczności dokonywania jakichkolwiek przelewów.

Aktywny kod promocyjny STS brzmi „BETONLINE” i może być podany tylko przy zakładaniu profilu. Warto wspomnieć, iż jeden gracz może podać tylko jeden kod, dlatego warto wybrać taki, który najbardziej spełnia nasze oczekiwania.

Kod promocyjny „BETONLINE” gwarantuje zdobycie 29 PLN bez wpłaty po zakończeniu rejestracji, a także umożliwia zgarnięcie:

  • 1200 PLN przy depozycie numer jeden (w formie bonusu 100%)
  • 20 PLN jako bezpieczny kupon w STS Betgames, czyli legalnych kartach poker, wojna oraz bakarat.

Co daje konto w STS online?

Posiadając konto bukmacherskie na stronie internetowej www.STS.pl, można korzystać z wszystkich produktów typerskich, jakie są dostępne u tego bukmachera. Co to dokładnie oznacza w praktyce? Obstawianie meczów bez wychodzenia z domu (a dzięki aplikacji mobilnej także daleko poza nim) to oczywistość, ale na tym, rzecz jasna, funkcjonalność portalu się nie kończy.

Profil typerski na www.STS.pl pozwala na korzystanie z promocji bonusowych i specjalnych kursów w ramach różnego rodzaju akcji. Każda osoba będąca klientem bukmachera może również oglądać darmowe mecze przez internet dzięki usłudze STS TV oraz grać w pierwsze w Polsce legalne karty z krupierami na żywo, wśród których największym hitem jest poker w odmianie Texas Holdem (na razie brak gry Poker Omaha, ale być może wkrótce się to zmieni).

Najważniejsze w tym wszystkim jest nie tylko to, iż konto w STS daje sporo możliwości, ale również, że działa to w stu procentach legalnie!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

TOP Bukmacherzy
STS
Bukmacher STS: Bonus 1500 PLN + 140 PLN bez ryzyka. Kod promocyjny: BETONLINE
Bukmacher Fortuna: Bonus do depozytu 2220 PLN + 200 PLN bez ryzyka
Bonus 2050 PLN + obstawianie bez podatku
Bonus zakład bez ryzyka 600 PLN z kodem: BETONLINE
Serwis bukmacherzy.org.pl przeznaczony jest wyłącznie dla osób, które ukończyły 18 lat. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Totolotek zezwolenie M.F. nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. LV BET zezwolenie M.F. nr. PS4.6831.9.2016.EQK. Milenium zezwolenie M.F. nr. SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. eToto zezwolenie M.F. nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie M.F. nr. PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie M.F. nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. TotalBET zezwolenie M.F. nr. PS4.6831.15.2017. Cherry Online zezwolenie M.F. nr. PS4.6831.26.2017. Betclic zezwolenie M.F. PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Ewinner zezwolenie M.F. PS4.6831.29.2017. Typiko zezwolenie M.F. PS4.6831.30.2017. Traf-Zakłady Wzajemne zezwolenie M.F. nr PS4.6831.3.2018. Polski Bukmacher zezwolenie M.F. nr PS4.6831.28.2017