Zakłady bukmacherskie – jak grać, żeby wygrać pieniądze?

Niektóre osoby udają się do firm bukmacherskich dla czystej przyjemności, gdyż zakłady traktowane są przez nie w roli hobby, zaś inne tratują tego rodzaju zakłady jako dodatkową możliwość zarobku. Jednakże bez względu na powód typowania zakładów, jedno będzie pewne – gramy po to, ażeby wygrywać. A w jaki sposób grać, żeby wygrywać w zakładach bukmacherskich? Na to pytanie, oraz parę innych, postaramy się rzetelnie odpowiedzieć w poniższym artykule. Zapraszamy zatem do lektury. 

jak obstawiać mecze u bukmachera
Zakłady bukmacherskie – jak grać, żeby wygrać pieniądze?

Kursy są bardziej istotne, aniżeli się może nam wydawać 

Podstawę grania u bukmacherów, stanowią głównie kursy. To one potrafią określić prawdopodobieństwo naszej wygranej. Im wyższe będą kursy, tym spadnie prawdopodobieństwo tego, iż wybrane zdarzenie będzie mieć miejsce. Dlatego mogło by się wydawać, iż lepsze jest obstawianie po niższych kursach i sporo graczy decyduje się na obstawianie taką metodą. Jednakże nie jest to odpowiedź na pytanie, jak obstawiać bukmacherskie zakłady. Obstawianie dużo niższych kursów, nie będzie się opłacać, ponieważ, im większa liczba typów na kuponie, tym trudniejsze będzie uzyskanie skuteczności w trafieniach. Przecież podczas grania nie chodzi o to, ażeby wychodzić na zero, ale żeby osiągnąć pewne zyski.

STS z kodem promocyjnym BETONLINEBonus
Bonus bez depozytu29 PLN
Bonus za depozyt1200 PLN
Zakład bez ryzyka200 PLN
Cashback na Betgames20 PLN
Cashback na wirtualne20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.STS.pl
Aktualna oferta bonusów Polskiego bukmachera STS

Jeśli obstawiamy singla po kursie 1,2, należy posiadać ponad 80 procent skuteczności trafień na kuponie, ażeby nie pozostać stratnym. Natomiast jeżeli faktycznie uda się nam coś zyskać, przy aż tak niskich kursach, nasze zyski będą dosyć małe. Spora ilość graczy wypowiada się na internetowych forach, jak i na portalach o tematyce bukmacherskiej, iż granie na niewielkie kursy, nie jest warte zachodu. Ażeby móc wygrać, trzeba posiadać przynajmniej 90 procent skuteczności, a i tak wygrane nie będą zbytnio zadowalające. 

Obstawianie pewniaków, stanowi gwarancję naszego sukcesu?

Spora ilość graczy przeszukuje internet w poszukiwaniu tak zwanych pewniaków. Niektóre osoby uważają, iż typowanie takich zakładów to pewne zyski i dlatego tak bardzo chcą odnaleźć pewne bukmacherskie typy. Jednakże to nie jest dobry kierunek. Po pierwsze, nie ma takiego przypadku, jak pewne typy u buków. Z jakiego powodu? Z uwagi na to, iż żaden z zakładów nie może być przecież pewny. Nie powinniśmy zapominać o tym, iż dyscypliny sportowe są nieprzewidywalne i może się wydarzyć wszystko. Czarny koń na zawodach może zawodzić, na meczu wydarzyć się może kontuzja, lub też pogodowe warunki będą na tyle niekorzystny, iż najbardziej prawdopodobny z typów, po prostu nam nie wejdzie. Dlatego zamiast pytania o to, który zakład obstawiać, lepiej przemyśleć kwestię, jak to zrobić. Bez względu na to czy obstawiamy piłkę nożną, tenis czy gry karciane – pewniaków nie ma!

sts jaki wpisać kod promocyjny
Polski bukmacher STS – kod promocyjny na darmowy bonus

Jak typować, żeby móc wygrywać? – oto jest pytanie

Ilu graczy, tyle możliwych strategii na obstawianie, jednakże warto będzie przemyśleć najbardziej podstawowe metody, które mogą się sprawdzić w czasie grania u bukmachera. Niewątpliwie, żebyśmy mogli wygrać, należy obstawić jakiś typ. Najlepszą, a zarazem także najczęściej wykorzystywaną strategią przez graczy z doświadczeniem, będzie typowanie po wyższych kursach. Jednakże wysokie kursy, mogą być względnym pojęciem, gdyż dla jednej osoby 3.2 to będzie już wysoki kurs, zaś dla drugiej dopiero 8.2, będzie kursem właściwej wysokości. Jednakże, obstawianie po takich kursach jest dużo bardziej opłacalne, aniżeli po kursie minimalnym. A jaki typ będzie najlepszy dla nas? Tego nie dowiemy się, póki sami nie zagramy. Doświadczenie zdobyte przez innych graczy, owszem jest bardzo pomocne, jednakże nie stanowi wyznacznika tego po jakim kursie powinniśmy typować. Zatem warto będzie spróbować obstawiania w różnorodnych kursowych przedziałach i sprawdzania swojej skuteczności. 

Nowy legalny bukmacher BetcrisBonus
Freebet na start200 PLN
Zakład bez ryzyka50 PLN
Freebet na esport25 PLN
Bonus urodzinowy20 PLN
Cashback co wtorekdo 100 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Betcris.pl
Aktualna oferta bonusów w Betcris Polska

Statystycznie rzecz ujmując, nasze rezultaty mogą się przedstawiać następująco: w przypadku średniego kursu 2.65 osiągniemy skuteczność trafienia na poziomie 70 procent, zaś przy kursach 3.44, taka skuteczność spada do 50 procent, zaś przy kursie średnim 12.4, nasza skuteczność trafień będzie wynosiła tylko 15 procent. Za sprawą łatwej matematyki i mnożeniu średniego kursu przez procentową wartość, mamy szansę na sprawdzenie, jakie kursy będą dla nas najkorzystniejsze. Weźmy przykładowo kurs średni 5.97, który nie jest zaliczany do najmniejszych i w przypadku skuteczności w granicach 35 procent musimy przemnożyć go poprzez wartość kursu: 5.97×0,35=2.089. A teraz dokonajmy sprawdzenia niższego kursu, przykładowo 2.65×0,70=1.855.

Jak można zauważyć w przypadku takiej różnicy w skuteczności, jednakże wysokie kursy bukmacherskie są znacznie bardziej opłacalne dla graczy. Niewątpliwie skuteczność ta może się różnić, i rezultaty będą także odmienne, jednakże patrząc zupełnie statystycznie, go granie po wysokich kursach okazuje się być dużo bardziej opłacalne dla graczy. Poszukując odpowiedzi na to, jak należy grać u danego buka, musimy przeanalizować dokładnie grę i poddać sprawdzeniu, czy średnie kursy, po których obstawiamy, nie są dla nas nieopłacalne. 

zakłady sportowe ewinner
Polski bukmacher internetowy eWinner – bonus na start

Jak wygrać u bukmachera, czyli parę słów na temat stawek

Kursy bukmacherskie są tylko jedną składową częścią zakładów. Drugą część stanowi obstawiona kwota, która jest tak samo istotna w czasie grania u buka. Typerzy, którzy mają wiedzę jak wygrywać z bukmacherami, potrafią dobierać nie tylko właściwe kursy, ale także odpowiednie stawki. Żebyśmy nie stracili własnego kapitału w szybkim tempie, musimy zasięgnąć wiedzy na temat prawidłowego dysponowania nim. Każdy z zakładów jest swego rodzaju inwestycją, która się nam opłaci i wróci z nawiązką, albo też uszczupli zasoby naszego konta. Kiedy w grę wchodzić będą środki finansowe, rośnie także i ryzyko, dlatego z każdej strony słyszymy, iż powinniśmy grać odpowiedzialnie i obstawiać z głową. To nie są wyłącznie mające nas moralizować slogany, gdyż nieodpowiednie rozdysponowanie pieniędzmi, może prowadzić nawet do zbankrutowania. Dlatego powinniśmy zwracać uwagę na pieniądze stawiane w czasie każdego z zakładów. 

oferta zakładów betclic

Miejmy na uwadze, iż sport jest nieprzewidywalny, dlatego nie istnieją także nieomylne typy, które zapewniają wysokie wygrane. Nawet najlepszy z graczy, może mieć gorsze serie, w których przegra parę kuponów z rzędu. Dlatego też pojawia się pytanie: jak obstawiać bukmacherskie zakłady? Po pierwsze, musimy kontrolować z uwagą nasze wydatki i poddawać je dokładnej analizie. Doświadczeni gracze wiedzą doskonale, iż strategia grania na wysoki procent własnego kapitału, nie przyniesie najlepszych efektów, jeżeli nie mamy zamiaru stracić szybko wszelkich środków z konta gracza.

Profesjonalni gracze, starają się być ostrożni w typowaniu, przeznaczając na pojedynczy zakład około 2-3 procent z całości własnego budżetu. Znaczy to, iż jeżeli na sportowe zakłady przeznaczyliśmy 100 złotych, stawka na zakład pojedynczy, winna wynosić do trzech złotych. Ale czy będzie to oznaczało, iż nie powinniśmy zaryzykować i grać za bardzo niskie stawki? Oczywiście, że nie. Jest to wyłącznie pomocna dla nas strategia, która sprawia, iż nie będziemy szybko przegrywać własnych środków. Żebyśmy mogli zarabiać, musimy także dobierać w odpowiedni sposób stawki. 

TOP Bukmacherzy
STS
Bukmacher STS: Bonus 1500 PLN + 140 PLN bez ryzyka. Kod promocyjny: BETONLINE
Bukmacher Fortuna: Bonus do depozytu 2220 PLN + 200 PLN bez ryzyka
Bonus 2050 PLN + obstawianie bez podatku
Bonus zakład bez ryzyka 600 PLN z kodem: BETONLINE
Serwis bukmacherzy.org.pl przeznaczony jest wyłącznie dla osób, które ukończyły 18 lat. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Totolotek zezwolenie M.F. nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. LV BET zezwolenie M.F. nr. PS4.6831.9.2016.EQK. Milenium zezwolenie M.F. nr. SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. eToto zezwolenie M.F. nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie M.F. nr. PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie M.F. nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. TotalBET zezwolenie M.F. nr. PS4.6831.15.2017. Cherry Online zezwolenie M.F. nr. PS4.6831.26.2017. Betclic zezwolenie M.F. PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Ewinner zezwolenie M.F. PS4.6831.29.2017. Typiko zezwolenie M.F. PS4.6831.30.2017. Traf-Zakłady Wzajemne zezwolenie M.F. nr PS4.6831.3.2018. Polski Bukmacher zezwolenie M.F. nr PS4.6831.28.2017