Jak zarejestrować darmowe konto u bukmachera eFortuna? [VIDEO]

Jeżeli chcemy obstawiać mecze u bukmachera internetowego eFortuna, potrzebujemy konta. Jak je zarejestrować za darmo? Przygotowany przez nas poradnik video wszystko wyjaśnia od początku do końca!

eFortuna – najstarszy legalny bukmacher internetowy w Polsce

Fortuna to dobrze znana marka bukmacherska. Posiada w całym kraju ponad 500 punktów stacjonarnych, natomiast od paru lat działa również w branży internetowej. Ciekawostką może być to, że to właśnie portal www.eFortuna.pl stał się pierwszym legalnym bukmacherem online w Polsce. I do dzisiaj uważany jest za jednego z najlepszych, a na pewno napisać można, iż jest bardzo popularny.

Każdy zainteresowany obstawianiem może zarejestrować konto na stronie www.eFortuna.pl i tym samym stać się klientem bukmachera. Wielu początkujących szuka odpowiedzi na bardzo podstawowe pytania i dlatego przygotowaliśmy poradnik video, który potrafi wiele kwestii wyjaśnić.

eFortuna kod promocyjny
eFortuna kod promocyjny

Po co potrzebne jest konto u bukmachera eFortuna?

Posiadanie konta typerskiego u bukmachera eFortuna jest niezbędne do legalnego obstawiania wydarzeń sportowych przez internet. Cały czas można, oczywiście, załatwić to stacjonarnie, ale na pewno nie jest to szczególnie wygodne przy możliwościach jakie niesie za sobą nowoczesna technologia.

Będąc graczem zarejestrowanym w portalu www.eFortuna.pl, można nie tylko zawierać zakłady z dowolnego miejsca z dostępem do sieci, ale również korzystać z licznych promocji, bonusów na start oraz usług, które potrafią się przydać niekoniecznie tylko tym, co obstawiają mecze (darmowe transmisje, statystyki, programy dla fanów piłki nożnej czy innych sportów).

Najważniejsze jest w tym wszystkim to, że cały proces nie zajmuje wiele czasu, a do jego ukończenia nie jest potrzebna jakakolwiek wiedza związana z bukmacherką. Wszystko pokazuje zresztą przygotowany poradnik video.

Ile trwa zakładanie konta w Fortunie i czy to jest za darmo?

Jeżeli rejestrujemy konto w Fortunie, musimy liczyć się z tym, że trzeba na to poświęcić… kilkadziesiąt sekund. To żaden błąd – naprawdę każdy może zarejestrować się na www.eFortuna.pl w ciągu paru chwil, a to wszystko bez jakichkolwiek opłat.

Film, który wam przedstawiamy, to materiał trwający dokładnie tyle, ile będziecie potrzebowali na zapisanie się do bukmachera. Oczywiście, mówimy tutaj o rejestracji, która od razu pozwala nam na zawieranie zakładów, oglądanie streamów i tak dalej.

Zgodnie z tym, co już było napisane, eFortuna to bukmacher legalny, a to oznacza, że korzystanie z jego usług jest akceptowane przez prawo. Nie musimy obawiać się tego, że zakładając konto łamiemy przepisy i możemy ponieść różne konsekwencje swojego działania. To dobra wiadomość. Tym bardziej, że w Polsce nie brakuje stron, które wykorzystują niewiedzę dotyczącą ustawy hazardowej.

Rejestracja u bukmachera eFortuna
Rejestracja u bukmachera eFortuna

Jak założyć konto gracza w eFortuna.pl?

Nie musimy przeszukiwać kieszeni i wszystkich przegródek w portfelu, by wygrzebać dowód osobisty. Na stronie www.eFortuna.pl można dokonać rejestracji bez natychmiastowej weryfikacji danych i od razu przystąpić do działania bez czekania na akceptację ze strony bukmachera. To wygodne rozwiązanie, a przy tym legalne.

Do zarejestrowania profilu potrzebujemy parę informacji na swój temat – imię, nazwisko i tym podobne. Na samym końcu do wpisania jest też eFortuna kod promocyjny. I chociaż ten ostatni punkt jest tylko opcjonalny, jeżeli od razu nie podamy hasła bonusowego, później nie będziemy już mogli tego zmienić!

Aktywny kod promocyjny eFortuna to „BETONLINE„. Jest łatwy do zapamiętania i może być wykorzystany zarówno w przypadku tradycyjnej strony internetowej, jak i aplikacji mobilnej na systemy Android oraz iOS.

Jak zarejestrować konto u bukmachera internetowego eFortuna? Zobacz film:

eFortuna bonus powitalny, czyli pakiet premii na start!

Każda osoba, która zdecyduje się na założenie konta na stronie www.eFortuna.pl, może otrzymać na dobry początek więcej niż tylko jeden bonus powitalny. W przypadku tego bukmachera 20 PLN otrzymuje się za samo założenie profilu, a potem nagrody są jeszcze większe!

Przy wpłacie numer jeden na www.eFortuna.pl do odebrania jest bonus 100% do kwoty 2000 PLN, natomiast pierwszy kupon jest ubezpieczony od ewentualnej porażki dzięki tak zwanemu zakładowi bez ryzyka o wartości do 200 PLN.

Bonus powitalny w Fortunie. Co do zdobycia?
⬇️ ⬇️ ⬇️

  • Aktywny kod promocyjny to „BETONLINE
  • 20 PLN za dokonanie rejestracji konta, czyli bonus bez depozytu
  • 100% do 2000 PLN przy pierwszej wpłacie jako premia na start
  • 200 PLN w formie zakładu bez ryzyka – w razie przegranej nie traci się środków!

Bukmacher eFortuna jest znany z organizowania wielu ofert specjalnych, dlatego nawet od dawna zarejestrowani mają tutaj co odbierać. Akcje promocyjne są nieodłącznym elementem zakładów na stronie internetowej www.eFortuna.pl.

eFortuna bonus na start
eFortuna bonus na start

Co to jest konto tymczasowe w eFortuna?

Po założeniu profilu jesteśmy poinformowani o tym, iż utworzono nam tak zwane konto tymczasowe eFortuna. To nic innego jak profil, który jeszcze nie został zweryfikowany dowodem osobistym. Aby mieć konto bez jakichkolwiek ograniczeń, trzeba przedstawić bukmacherowi dokument, który potwierdzi nasze dane oraz datę urodzenia.

Konto tymczasowe, oczywiście, pozwala obstawiać mecze, a także wpłacać pieniądze do bukmachera. Ograniczenia dotyczą w tym przypadku głównie wysokich stawek (powyżej 5000 PLN) czy wypłat wygranych.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

TOP Bukmacherzy
STS
Bukmacher STS: Bonus 1500 PLN + 140 PLN bez ryzyka. Kod promocyjny: BETONLINE
Bukmacher Fortuna: Bonus do depozytu 2220 PLN + 200 PLN bez ryzyka
Bonus 2050 PLN + obstawianie bez podatku
Bonus zakład bez ryzyka 600 PLN z kodem: BETONLINE
Serwis bukmacherzy.org.pl przeznaczony jest wyłącznie dla osób, które ukończyły 18 lat. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Totolotek zezwolenie M.F. nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. LV BET zezwolenie M.F. nr. PS4.6831.9.2016.EQK. Milenium zezwolenie M.F. nr. SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. eToto zezwolenie M.F. nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie M.F. nr. PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie M.F. nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. TotalBET zezwolenie M.F. nr. PS4.6831.15.2017. Cherry Online zezwolenie M.F. nr. PS4.6831.26.2017. Betclic zezwolenie M.F. PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Ewinner zezwolenie M.F. PS4.6831.29.2017. Typiko zezwolenie M.F. PS4.6831.30.2017. Traf-Zakłady Wzajemne zezwolenie M.F. nr PS4.6831.3.2018. Polski Bukmacher zezwolenie M.F. nr PS4.6831.28.2017