Aplikacja mobilna STS – przegląd funkcji i wszystko, co trzeba o niej wiedzieć

STS (Star-Typ Sport) to operator, który w chwili obecnej trzęsie polską sceną bukmacherską – z największą bazą regularnych i nowych graczy, dyktuje warunki na wielu polach. Jednym z nich są technologie, z których korzysta, a tą obecnie najistotniejszą jest ta rządząca jego aplikacją mobilną. Jakie funkcjonalności ona oferuje, na co pozwala i co trzeba o niej wiedzieć? To postaramy się wyjaśnić w naszym artykule.

Podstawowe funkcje aplikacji mobilnej STS

Aplikacja mobilna firmy STS nie bez przyczyny traktowana jest niczym wzór do naśladowania dla wszystkich innych operatorów bukmacherskich w naszym kraju. Jest to wypadkową jej przyjaznego dla użytkownika, intuicyjnego i po prostu sprawdzającego się w akcji interfejsu, ale też mnóstwa funkcjonalności, którymi została wręcz naszpikowana. Te najważniejsze przedstawiamy poniżej.

100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Powiadomienia push

Typując spotkanie, oczekujemy, że będziemy na bieżąco zaznajomieni z jego przebiegiem. Powiadomienia push w aplikacji STS serwują nam najświeższe wydarzenia z wszystkich meczów, które wytypowaliśmy, ale i z tych, które po prostu obserwujemy. Co najważniejsze, robią to szybko i bez większego opóźnienia – ma to znaczenie zwłaszcza w przypadku spotkań typowanych na żywo, w których każda sekunda może być na wagę złota.

Powiadomienia w apce topowego polskiego bukmachera powiadamiają nas również o jego aktualnych promocjach i akcjach bonusowych, często skierowanych wyłącznie do jej użytkowników.

Inteligentne logowanie

W aplikacji STS na swoje konto możemy zalogować się na trzy różne sposoby:

  • metodą klasyczną, zakładającą podanie loginu i hasła w odpowiednie pola;
  • odciskiem palca – nawet słabsze urządzenia posiadają wbudowany czytnik linii papilarnych – w STS możemy go wykorzystać;
  • skanem twarzy – choć obecnie stanowi on opcję wyłącznie w najlepszych telefonach, można się spodziewać, że kiedyś nabierze on większego znaczenia.

Co ważne, aplikacja jest w stanie zapamiętać nasze logowanie i nie zmuszać nas do ponawiania go po każdym wygaszeniu ekranu.

betfan bonus bez wpłaty
Polski bukmacher online – Betfan bez podatku

Transmisje na żywo

STS jest jednym z niewielu polskich bukmacherów oferujących dostęp do transmisji na żywo. Sięgać po nie możemy również z poziomu aplikacji mobilnej, podobnie, jak w głównym serwisie – zupełnie za darmo. Aby z nich skorzystać, należy wejść w odpowiednią zakładkę (dostępną w panelu głównym aplikacji i oznaczoną telewizorem), albo po prostu skierować się do oferty LIVE. Jeśli transmisja jest bowiem dostępna, zawsze towarzyszy jej możliwość obstawiania w tej formule.

Inne funkcje

  • szybkie zakłady zaledwie kilkoma wciśnięciami ekranu;
  • szybka wpłata i wypłata – wystarczy podać kwotę i wcisnąć przycisk;
  • statystyki ułatwiające analizę, również tę „w locie”.

Jak zainstalować aplikację STS na telefonie?

Aplikacja bukmachera STS działa na telefonach i tabletach z systemami iOS i Android na pokładzie. W najlepszej sytuacji, patrząc na sposób instalacji, są tutaj posiadacze tego pierwszego – wystarczy bowiem, że odszukają ją na App Store i po prostu zainstalują. Nieco inaczej jest w przypadku Androida, który – z uwagi na politykę Google, gdzie aplikacje mobilne bukmacherów nie są akceptowane – wymaga zgoła odmiennego podejścia. Aby więc instalacja apki STS przebiegła pomyśle, należy:

  1. Ściągnąć aplikację, koniecznie z oficjalnej strony bukmachera www.sts.pl. Powinna ona być w formacie .apk.
  2. Zezwolić na instalację aplikacji z nieznanych źródeł – można to zrobić z poziomu ustawień własnego telefonu, po wejściu do zakładki „Bezpieczeństwo” lub „Zabezpieczenia”. Zależnie od modelu telefonu, z którym mamy do czynienia, istnieje możliwość wskazania konkretnego źródła, na które zezwalamy – jeśli ją mamy, koniecznie z niej skorzystamy.
  3. Zainstalować aplikację, otwierając ją w dowolny sposób. Możemy skorzystać z paska powiadomień, jeśli nie zamknęliśmy tego o pomyślnym jej pobraniu, albo też z menedżera zadań, w który wyposażony jest każdy smartfon. Opcją jest też sięgnięcie po historię pobierana w obrębie przeglądarki, której do niego użyliśmy.
STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Dlaczego aplikacji mobilnej STS nie ma na Google Play?

Tak naprawdę STS nie ma na to wpływu, a wynika to z odgórnej polityki Google, zabraniającej pojawiania się na łamach jego oficjalnego sklepu z aplikacjami oprogramowania w jakikolwiek sposób związanego z hazardem. A tym niezaprzeczalnie są zakłady bukmacherskie.

Czy instalacja apki mobilnej STS na telefonach z Androidem jest bezpieczna?

Tak – o ile oczywiście pobierzemy ją z oficjalnej strony internetowej tego producenta. Zezwalanie smartfonowi na instalowanie aplikacji z nieznanych źródeł może być niebezpieczne, jednak w długotrwałej perspektywie – jeżeli udzielamy mu go na chwilę, nic nie zdąży się zadziać. Zawsze jednak dbajmy o to, by po zainstalowaniu aplikacji po prostu to wyłączyć (nie spowoduje to zaprzestania jej działania).

Czy bonusy, które odebrało się w serwisie internetowym można wykorzystać w aplikacji?

W większości przypadków – tak, o ile nie zabrania tego regulamin (warto zapoznawać się z nim nie tylko po to, aby się dowiedzieć o takiej możliwości. Co ważne, zakłady bukmacherskie w obrębie aplikacji STS zawsze obracają środki na koncie bonusowym.

TOP Bukmacherzy
STS
Bukmacher STS: Bonus 1500 PLN + 140 PLN bez ryzyka. Kod promocyjny: BETONLINE
Bukmacher Fortuna: Bonus do depozytu 2220 PLN + 200 PLN bez ryzyka
Bonus 2050 PLN + obstawianie bez podatku
Bonus zakład bez ryzyka 600 PLN z kodem: BETONLINE
Serwis bukmacherzy.org.pl przeznaczony jest wyłącznie dla osób, które ukończyły 18 lat. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Totolotek zezwolenie M.F. nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. LV BET zezwolenie M.F. nr. PS4.6831.9.2016.EQK. Milenium zezwolenie M.F. nr. SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. eToto zezwolenie M.F. nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie M.F. nr. PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie M.F. nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. TotalBET zezwolenie M.F. nr. PS4.6831.15.2017. Cherry Online zezwolenie M.F. nr. PS4.6831.26.2017. Betclic zezwolenie M.F. PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Ewinner zezwolenie M.F. PS4.6831.29.2017. Typiko zezwolenie M.F. PS4.6831.30.2017. Traf-Zakłady Wzajemne zezwolenie M.F. nr PS4.6831.3.2018. Polski Bukmacher zezwolenie M.F. nr PS4.6831.28.2017