Obstawianie u kilku bukmacherów – czy warto tak typować zakłady?

Na polskim rynku na co dzień działa kilkunastu różnych bukmacherów. Problemem tak nowicjuszy, jak i osób doskonale zaznajomionych z obstawianiem zakładów wzajemnych może być wybór któregoś z nich. Ten często jest kwestią przypadku lub po prostu napotkania się na daną firmę jako na pierwszą. Tymczasem jednak wcale tak nie musi być. Wbrew opinii, jaka panuje wśród osób dopiero rozpoczynających obstawianie, decydując się na rejestrację u jednego bukmachera, wcale nie przekreślamy sobie szansy na typowanie u innego.

Posiadanie konta u kilku różnych operatorów zakładów wzajemnych ma dużo sensu. Przede wszystkim ze względu na to, że bukmacherzy online prezentują bardzo dynamiczną i zmienną w czasie ofertę. To, że dany operator w konkretnym momencie jest najlepszy w kontekście konkretnej dyscypliny, turnieju, ligi czy czegokolwiek nie oznacza, że będzie takim również za tydzień, a nawet za jeden dzień. Jakie jeszcze zalety płyną z rejestracji u kilku bukmacherów? O czym powinniśmy pamiętać w jej trakcie? O tym opowiemy poniżej.

Zalety obstawiania u kilku bukmacherów

Obstawianie, a właściwie wybór dobrego bukmachera i posiadanie konta u kilku (a nawet u wszystkich – w skrajnych przypadkach) bukmacherów ma wiele sensu, na co dowodem jest fakt, że większość zawodowych typerów to praktykuje. Co więcej, w Polsce jest ono w pełni legalne. Oczywiście należy mieć na uwadze to, że jest to taktyka dość popularna, ale polecana przede wszystkim dla osób obstawiających dość często i regularnie. Tak zwani „niedzielni gracze” również mogą z niej skorzystać, jednak na pewno nie wykorzystają w pełni jej potencjału.

  • Dzięki rejestracji u kilku bukmacherów mamy większy wybór. Za jej sprawą będziemy mogli wybrać buka z najlepszą ofertą na konkretne spotkanie sportowe. Oferty kursowe często się różnią i nie zawsze jeden bukmacher jest lepszy od drugiego czy trzeciego (choć zdarza się i tak).
  • Zyskujemy dostęp do kilku bonusów powitalnych. Bonusy powitalne to promocje skierowane wyłącznie do nowych użytkowników. Rejestrując się u kilku, sięgniemy po kilka z nich (w obrębie jednego serwisu bukmacherskiego są one jednorazowe), tym samym podnosząc nasz budżet na zakłady. Bonusy dostępne są nie tylko za depozyty, ale również za korzystanie z aplikacji mobilnej, obstawiania esportu czy gier karcianych.
  • Mamy okazję na kilkukrotne wpisanie kodu promocyjnego. Najlepsi bukmacherzy pozwalają na wpisanie kodu promocyjnego. Kilku buków dających taką możliwość to również kilka sposobności na to, by z niego skorzystać.
  • Otrzymujemy możliwość korzystania z jeszcze szerszej oferty. Choć praktycznie wszyscy bukmacherzy online prezentują bardzo szeroką ofertę, rejestrując się u kilku możemy mieć pewność, że pokryje ona wszystko, a to, co będzie niedostępne u jednego buka znajdziemy bez problemu u drugiego.
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Co jest istotne przy rejestracji u kilku operatorów?

Jeżeli zdecydujemy się na to, by zarejestrować się u kilku różnych bukmacherów musimy pamiętać o tym, by nie robić to – jak to się mówi – „na hura”, zamiast tego zastanawiając się nad każdym naszym kolejnym krokiem. Przede wszystkim zwróćmy uwagę na bonusy powitalne i kod promocyjne. Przydzielane za ich pośrednictwem środki zazwyczaj musimy wydać na zakłady bukmacherskie w określonym czasie. Jeżeli więc od razu zarejestrujemy się u kilku buków, będziemy mieli olbrzymią presję dotyczącą obstawiania u każdego z nich. Znacznie lepiej jest więc zarejestrować się u jednego operatora, wykorzystać jego bonus powitalny i dopiero później dokonać rejestracji u kolejnego.

superbet najlepsze zakłady
Zakłady wzajemne Superbet – Kod bonusowy: BETONLINE

Musimy pamiętać, że rejestracja u kilku buków nie zwalnia nas z konieczności dokonania weryfikacji własnego konta u każdego z nich. Musimy więc pamiętać, że w końcu będziemy musieli podesłać zdjęcie lub skan naszego dowodu osobistego każdej z tych firm, z usług których będziemy korzystać. Nie da się tego pominąć. Posiadając kilka kont bukmacherskich mamy też nieco więcej na głowie – musimy rozbijać nasz własny budżet na każde z nich, by po prostu mieć za co obstawiać piłkę nożną czy inne sporty. Jeśli zaś będziemy chcieli wykorzystać dawany przez tych bukmacherów bonus na start do maksimum, przygotujmy się na konieczność sporej inwestycji. Bonusy powitalne są w końcu uzależnione przede wszystkim od kwoty pierwszego depozytu.

Najlepsi bukmacherzy – u których musimy mieć swoje konto?

Choć na rynku działa kilkunastu różnych bukmacherów i – jak już powiedzieliśmy wcześniej – ich oferta zmienia się w czasie, wciąż są na nim takie firmy, które można określić mianem „pewniaków” – takich, u których rejestracja na pewno nam się opłaci. W dalszej i bliższej perspektywie. Którzy bukmacherzy online są takimi najlepszymi i najbezpieczniejszymi?

  • STS – firma, która na naszym rynku działa już od 1997 roku, a która aktualnie posiada na nim większościowy udział. Jest zdecydowanie jedną z najbardziej zaufanych na polskim rynku. Jeśli coś jest możliwe do obstawienia, najprawdopodobniej znajdzie się to w swojej ofercie. Proponuje dość wysokie kursy bukmacherskie przy jednoczesnym dawaniu olbrzymiej swobody. Tak w wyborze rynku bukmacherskiego, jak i formy obstawiania. Dodatkowo bonus za rejestrację z kodem promocyjnym BETONLINE.
STS z kodem promocyjnym BETONLINEBonus
Bonus za depozyty1500 PLN
Zakład bez ryzyka100 PLN
Cashback na Betgames20 PLN
Cashback na wirtualne20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.STS.pl
Aktualna oferta bonusów Polskiego bukmachera STS
  • Fortuna – jeśli chodzi o tego bukmachera, jest on równie doświadczonym zawodnikiem na polskiej scenie bukmacherskiej. Na bieżąco śledzi wiadomości sportowe i szybko reaguje na każdą z nich, co objawia się w bardzo szybkim aktualizowaniu przez niego własnej oferty. eFortuna online jest bukiem szalenie konkurencyjnym pod względem oferty kursowej, ale i oferującym jeden z najlepszych programów lojalnościowych. Właśnie dlatego powinniśmy posiadać u niego własne konto i założyć je jak najwcześniej. Tak, aby szybko zbierać punkty w tym właśnie programie.
  • eWinner – choć jest to bukmacher stosunkowo nowy, doskonale radzi sobie z polskim rynkiem. Kusi bardzo szeroką ofertą promocyjną, ale i doskonałym pokryciem większości popularnych w Polsce dyscyplin sportu. Co więcej, jest firmą, która w atrakcyjny dla oka sposób prezentuje swoją ofertę, dając klientom dużą swobodę w korzystaniu z niej. Wiele spotkań oferuje w formule na żywo. Co więcej, w przypadku wielu z nich możemy liczyć na dostęp do darmowych transmisji – często niedostępnych w telewizji (tak jest chociażby w przypadku 2. Ligi Piłki Nożnej, której jest on tytularnym sponsorem).
TOP Bukmacherzy
STS
Bukmacher STS: Bonus 1500 PLN + 140 PLN bez ryzyka. Kod promocyjny: BETONLINE
Bukmacher Fortuna: Bonus do depozytu 2220 PLN + 200 PLN bez ryzyka
Bonus 2050 PLN + obstawianie bez podatku
Bonus zakład bez ryzyka 600 PLN z kodem: BETONLINE
Serwis bukmacherzy.org.pl przeznaczony jest wyłącznie dla osób, które ukończyły 18 lat. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Totolotek zezwolenie M.F. nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. LV BET zezwolenie M.F. nr. PS4.6831.9.2016.EQK. Milenium zezwolenie M.F. nr. SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. eToto zezwolenie M.F. nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie M.F. nr. PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie M.F. nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. TotalBET zezwolenie M.F. nr. PS4.6831.15.2017. Cherry Online zezwolenie M.F. nr. PS4.6831.26.2017. Betclic zezwolenie M.F. PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Ewinner zezwolenie M.F. PS4.6831.29.2017. Typiko zezwolenie M.F. PS4.6831.30.2017. Traf-Zakłady Wzajemne zezwolenie M.F. nr PS4.6831.3.2018. Polski Bukmacher zezwolenie M.F. nr PS4.6831.28.2017