Jak pobrać aplikację mobilną Betclic Polska? [VIDEO]

Aplikacja mobilna bukmachera Betclic Polska pozwala na obstawianie kuponów z dowolnego miejsca z dostępem do sieci. Jak ją pobrać? W razie wątpliwości dobrze jest obejrzeć przygotowany poradnik video!

Betclic – legalny bukmacher w Polsce

Zagraniczny bukmacher nie kojarzy się w Polsce z czymś legalnym, jednak w przypadku Betclic jest zupełnie inaczej. Mówimy tutaj o firmie, która posiada licencję Ministerstwa Finansów, a tym samym może oferować w naszym kraju swoje usługi bez konieczności robienia tego w szarej strefie.

Legalny bukmacher Betclic dostępny jest pod adresem internetowym www.Betclic.pl. Polska domena świadczy o tym, iż marka nie działa w ukryciu. I chociaż obstawianie online na stronie www wydawało się kiedyś szczytem możliwości technologicznych, obecnie jest coraz częściej wypierane przez grę w aplikacji mobilnej.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Betclic aplikacja mobilna – obstawianie tam, gdzie się chce!

Aplikacja mobilna Betclic to program na urządzenia przenośne, który pozwala na obstawianie meczów tam, gdzie jest to dla nas dogodne w danym momencie. W tym przypadku nie jesteśmy ograniczani niczym poza zasięgiem internetu. Jeżeli tylko mamy połączenie z siecią, bez najmniejszego problemu możemy zagrać kupon mobilny.

Dla miłośników gry na telefonie opcje są dwie: jedna z nich to stawianie na mobilnej wersji portalu www.Betclic.pl, natomiast druga to pobranie aplikacji mobilnej przygotowanej przez bukmachera. W tym drugim przypadku może niektórym przydać się instrukcja, chociaż nie uważamy, by proces ściągania czy instalowania był szczególnie skomplikowany.

Dobra wiadomość jest taka, że aplikacja mobilna Betclic działa i na systemie iOS, i na Androidzie. Bez względu na to jakie urządzenie posiadamy, nie powinniśmy mieć problemu ze znalezieniem dla siebie odpowiedniego rozwiązania. Pokrzywdzeni mogą się czuć użytkownicy Windows Mobile, jednak obecnie jest ich garstka, a i tak cały czas mogą przecież uruchomić po prostu tradycyjną stronę mobilną.

Jak pobrać aplikację mobilną Betclic na swój telefon?

Przygotowany przez nas poradnik video dokładnie pokazuje, jak przebiega proces pobierania i instalowania aplikacji mobilnej Betclic Polska. Znacznie łatwiej pod tym względem mają użytkownicy iOS-a, czyli iPhonów czy iPadów. W przypadku tych osób jedyne, co należy zrobić, to wejść do AppStore oraz znaleźć Betclic w gronie dostępnych programów. Razem z instalacją całość nie powinna zająć więcej niż minutę (tutaj już wiele zależy od szybkości naszego łącza).

A co z Androidowcami? Przez różnego rodzaju ograniczenia Google muszą liczyć się oni z tym, że Betclic Polska nie znajdą w sklepie z aplikacjami i grami. Nie oznacza to jednak, że nie można w ogóle programu bukmacherskiego zainstalować.

Do instalacji Betclic na smartfonie z Androidem potrzebna jest instalka z rozszerzeniem APK. Nie musimy jej szukać w internecie, a nawet nie powinniśmy, ponieważ może to skutkować pobraniem i zainstalowaniem jakiegoś złośliwego oprogramowania. Najlepszym i najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest wejście na stronę internetową www.Betclic.pl i przejście do zakładki „Pobierz aplikację”, którą znajdziemy na samym dole portalu.

Betclic na telefon
Betclic na telefon

Najlepiej plik Betclic APK pobrać bezpośrednio z urządzenia mobilnego, ponieważ wtedy można od razu przejść do instalacji. Jeżeli zgramy apkę na dysk komputera, będziemy musieli plik zgrać najpierw na telefon, a dopiero później przejść do procesu instalacji.

Co można obstawiać w Betclic Polska?

Oferta strony internetowej www.Betclic.pl to nie tylko piłka nożna, ale również zakłady dotyczące bardzo wielu innych sportów. Każdy zarejestrowany u bukmachera może typować przez cały dzień i noc, a jedynym ograniczeniem jest dla niego dostępność środków na koncie.

Marka Betclic Polska stawia głównie na sprawdzone rozwiązania. Znajdziemy w niej bardzo dużo propozycji z topowych lig oraz promocje powiększające kursy i to nawet wtedy, gdy chcemy postawić na wyraźnego faworyta.

Tylko od gracza zależy to, z jakiej platformy będzie korzystał przy obstawianiu. Może to być aplikacja mobilna albo strona internetowa – nie ma to żadnego znaczenia, bo najważniejsze jest to, by grać tak, jak jest to dla nas najwygodniejsze.

Brak konta w Betclic? Dla nowych graczy jest najwyższy cashback w Polsce!

Do obstawiania na stronie www.Betclic.pl, bez względu na to czy stacjonarnie, czy mobilnie, potrzebne jest konto, które można założyć za darmo w ciągu kilku chwil. Jeżeli jeszcze nie posiadamy profilu typerskiego, możemy to zmienić nawet i teraz!

Wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie www.Betclic.pl to podanie kilku danych na swój temat. Na tym etapie można wykorzystać przygotowany przez Betclic kod promocyjny „KOD550„, który gwarantuje odebranie najwyższego cashbacku w Polsce – aż 550 złotych!

Każdy nowo zarejestrowany klient może w Betclic postawić swój pierwszy kupon bez obawy o stratę pieniędzy. Jak to dokładnie działa? Typer puszcza kupon na www.Betclic.pl, a w razie przegranej otrzymuje pełny zwrot zagranej stawki do kwoty 550 złotych.

Betclic kod promocyjny KOD550
Betclic kod promocyjny KOD550

Promocje w Betclic Polska to również bardzo wiele propozycji dla grających mobilnie. Na stronie www.Betclic.pl nie jest trudno znaleźć bonusy dla grających w aplikacji i z tygodnia na tydzień tego typu ofert pojawia się coraz więcej.

Niestety, w polskiej wersji Betclic nie znajdziemy póki co takich gier jak poker czy blackjack. Nie wiadomo, czy bukmacher planuje uruchomienie legalnych kart czy raczej chce skupić się głównie na zakładach sportowych.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

TOP Bukmacherzy
STS
Bukmacher STS: Bonus 1500 PLN + 140 PLN bez ryzyka. Kod promocyjny: BETONLINE
Bukmacher Fortuna: Bonus do depozytu 2220 PLN + 200 PLN bez ryzyka
Bonus 2050 PLN + obstawianie bez podatku
Bonus zakład bez ryzyka 600 PLN z kodem: BETONLINE
Serwis bukmacherzy.org.pl przeznaczony jest wyłącznie dla osób, które ukończyły 18 lat. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Totolotek zezwolenie M.F. nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. LV BET zezwolenie M.F. nr. PS4.6831.9.2016.EQK. Milenium zezwolenie M.F. nr. SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. eToto zezwolenie M.F. nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie M.F. nr. PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie M.F. nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. TotalBET zezwolenie M.F. nr. PS4.6831.15.2017. Cherry Online zezwolenie M.F. nr. PS4.6831.26.2017. Betclic zezwolenie M.F. PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Ewinner zezwolenie M.F. PS4.6831.29.2017. Typiko zezwolenie M.F. PS4.6831.30.2017. Traf-Zakłady Wzajemne zezwolenie M.F. nr PS4.6831.3.2018. Polski Bukmacher zezwolenie M.F. nr PS4.6831.28.2017