5 porad związanych z obstawianiem piłki nożnej

Piłka nożna w naszym kraju uchodzi za najpopularniejszy i cieszący się największym zainteresowaniem sport. Nic więc dziwnego, że najlepsi bukmacherzy z Polski, tacy jak STS, Fortuna czy eWinner to jej nadają priorytet, starając się jak najbardziej zachęcić do jej obstawiania. Doskonale im to wychodzi, a dyscyplina ta rzeczywiście napędza rynek zakładów wzajemnych. W naszym dzisiejszym poradniku wytłumaczymy, w jaki sposób tworzyć skuteczne typy bukmacherskie właśnie w jej kontekście. Choć bowiem typowanie nie jest trudne pod względem technicznym, wymaga olbrzymiego przygotowania i zwrócenia uwagę na wiele elementów. Nie warto zdawać się na intuicję i oddawać wszystkiego przypadkowi. Co zatem robić, by wygrywać? Poniżej pięć naszych cennych wskazówek.

1. Oglądajmy mecze i interesujmy się piłką nożną

Nawet najlepsza analiza (o której kilka słów wspomnimy za chwilę) nie jest w stanie zastąpić rzeczywistego zainteresowania się piłką nożną i oglądania każdego kolejnego spotkań. Śledzenie poczynań każdej z drużyn na żywo potrafi świetnie zobrazować to, jaka jest jej forma, słabe i mocne strony, ale też jakie będą jej aspiracje w przyszłości w konkretnej lidze czy turnieju. Oglądanie transmisji to również okazja do posłuchania komentatorów. Ci potrafią być prawdziwą kopalnią informacji, dzięki którym można uczynić własne typy bukmacherskie znacznie skuteczniejszymi i wtedy pytanie – jak typować, będzie łatwiejsze do ogarnięcia..

100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Warto wiedzieć: niektórzy dobrzy bukmacherzy proponują swoim klientom darmowe transmisje meczów. Warto mieć to na uwadze dokonując wyboru bukmachera, z usług którego będzie się korzystało. Taką opcję oferują między innymi STS, Betclic czy też Fortuna.

2. Dokonujmy jak najdokładniejszej analizy bukmacherskiej

Mówi się, że dokładna, szczegółowa i skrupulatna analiza jest podstawą skutecznego typowania. Jest w tym wiele prawdy, gdyż to ona jest najważniejsza w procesie podejmowania w pełni świadomych i mogących przynieść rzeczywiste korzyści decyzji. W przypadku piłki nożnej jest ona stosunkowo łatwa, gdyż może bazować na mnóstwie materiałów. Wiele z nich udostępniają sami Polscy bukmacherzy w dziale ze statystykami towarzyszącymi każdemu z meczów. Co powinna zatem brać pod uwagę dobra analiza? Między innymi takie rzeczy jak:

  • Sytuację zespołów w lidze czy turniejów – ich aktualne miejsce może sugerować nie tylko formę, ale też aspiracje i to, do czego będą one dążyły w przyszłości. Drużyny, które nie będą miały już szans na osiągnięcie czegoś więcej z pewnością będą się mniej starały – podobnie jak te, którym nikt już nie odbierze tytułu.
  • Formę drużyn – tę można ocenić chociażby przez spojrzenie na historię ich ostatnich spotkań w danym turnieju. Passa jest jej doskonałym wyznacznikiem, wskazującym również na morale.
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
  • Skuteczność zespołów, którą odzwierciedla nie tylko liczba bramek ogólnie, ale i jej rozkład na poszczególnych zawodników.
  • Solidność w defensywie – na tę wskazuje ilość straconych bramek ogólnie, ale też średnia traconych bramek na jedno spotkanie.
  • Mocne i słabe strony, które warto później zestawić ze sobą.

3. Bierzmy pod uwagę typy z zewnątrz i kursy bukmacherskie

Wiele na temat konkretnego meczu są w stanie nam powiedzieć typy bukmacherskie publikowane w Internecie. Powinniśmy brać je pod uwagę pod jednym warunkiem – że będą pochodzić z zaufanego źródła, ale też będą poparte solidną analizą. Doskonałym ich źródłem są serwisy internetowe o tematyce bukmacherskiej, ale i… studia przedmeczowe. Choć te ostatnie nie nastawiają się na typowanie, dokonują często trafnych analiz, z których można wynieść wiele przydatnych wniosków.

Najlepsi bukmacherzy również mogą być świetną pomocą. Wszystko za sprawą publikowanych przez nich kursów. Te wskazują na ich faworytów (ci mają mniejszy kurs) oraz drużyny skazane na niepowodzenie (większy kurs, zachęcający do postawienia właśnie na nie).

betfan bonus bez wpłaty własnej
Polski bukmacher online – Betfan gra bez podatku

4. Wybierzmy właściwego bukmachera

Choć wybór bukmachera kojarzony jest wyłącznie ze zwiększaniem ewentualnych wygranych, może on mieć wpływ również na to, jak skuteczne będą nasze typy bukmacherskie. Po pierwsze bowiem, polscy bukmacherzy potrafią dawać dostęp do mnóstwa statystyk szalenie przydatnych przy codziennym obstawianiu. Po drugie zaś, wielu spośród tych najlepszych pozwala oglądać darmowe streamy meczów, co przy obstawianiu piłki nożnej potrafi być świetną pomocą. Dobrze wybrany bukmacher będzie więc takim, który dostarczy narzędzia do budowania własnego doświadczenia w zakładach, a jednocześnie pozwoli na sięgnięcie po ofertę szeroką, zróżnicowaną i po prostu solidną. STSeWinner czy Fortuna to opcje sprawdzone i pewne.

5. Nie zamykajmy się na mniej szablonowe rynki bukmacherskie

Doświadczenia w obstawianiu piłki nożnej nie buduje się wyłącznie poprzez stawianie na zwycięzcę (lub wynik remisowy) każdego kolejnego spotkania. Doskonałym sposobem na jego zdobywanie jest sięganie po mniej standardowe rynki – rozsądne zwłaszcza wtedy, gdy te typowe są obarczone niskim i mało opłacalnym kursem. Nie należy się tego bać – zwłaszcza że najlepsi bukmacherzy potrafią oferować całe setki sposobów na obstawianie. Koniecznie jednak należy dokonywać analizy kierunkowej, zwracającej uwagę właśnie na przedmiot wybranego przez siebie rynku.

TOP Bukmacherzy
STS
Bukmacher STS: Bonus 1500 PLN + 140 PLN bez ryzyka. Kod promocyjny: BETONLINE
Bukmacher Fortuna: Bonus do depozytu 2220 PLN + 200 PLN bez ryzyka
Bonus 2050 PLN + obstawianie bez podatku
Bonus zakład bez ryzyka 600 PLN z kodem: BETONLINE
Serwis bukmacherzy.org.pl przeznaczony jest wyłącznie dla osób, które ukończyły 18 lat. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Totolotek zezwolenie M.F. nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. LV BET zezwolenie M.F. nr. PS4.6831.9.2016.EQK. Milenium zezwolenie M.F. nr. SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. eToto zezwolenie M.F. nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie M.F. nr. PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie M.F. nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. TotalBET zezwolenie M.F. nr. PS4.6831.15.2017. Cherry Online zezwolenie M.F. nr. PS4.6831.26.2017. Betclic zezwolenie M.F. PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Ewinner zezwolenie M.F. PS4.6831.29.2017. Typiko zezwolenie M.F. PS4.6831.30.2017. Traf-Zakłady Wzajemne zezwolenie M.F. nr PS4.6831.3.2018. Polski Bukmacher zezwolenie M.F. nr PS4.6831.28.2017