Jak oglądać mecze za darmo w STS i obstawiać na żywo? [VIDEO]

Bukmacher STS nie tylko pozwala na obstawianie meczów. Każdy klient tego bukmachera może przy stawianiu kuponów oglądać mecze za darmo. Jak włącza się transmisje, czy to dostępne legalnie i za darmo? Zobacz poradnik video!

STS TV – usługa meczów online u bukmachera

Każdy, kto zarejestruje konto u bukmachera (na łamach naszego portalu dostępny jest poradnik, jak założyć konto w STS), może obstawiać mecze i jest to dość oczywiste. Takie dodatki jak mecze online to jednak dodatkowe korzyści, które sprawiają, że coraz więcej osób wymaga od strony typerskiej czegoś więcej, niż tylko dobrych kursów bukmacherskich.

STS TV to nazwa produktu, który umożliwia graczom bukmachera na typowanie i oglądanie transmisji w tym samym momencie. Idea jest taka, by gracz podczas stawiania kuponów mógł na bieżąco śledzić to, co dzieje się na boisku i to nie tylko w formie samych statystyk (nawet te najładniej wyglądające nie są w stanie przekazać nam wszystkich ważnych danych).

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Nie każdy wierzy w to, że STS pokazuje mecze za darmo. Tym bardziej, iż mowa tutaj o naprawdę znanych rozgrywkach – wiele z nich pokazuje się w płatnych stacjach telewizyjnych zarezerwowanych tylko dla osób gotowych płacić niemałe pieniądze w ramach comiesięcznych abonamentów.

Kto może oglądać mecze bez opłat w STS?

Jeżeli chcemy korzystać ze streamów bez opłat, przede wszystkim musimy posiadać darmowe konto typerskie na stronie internetowej www.STS.pl. Po wypełnieniu formularza zostajemy klientami bukmachera, a tym samym możemy korzystać z wszystkich usług, które są dostępne dla zarejestrowanych klientów. W tym przypadku mowa o meczach online, ale nie zapominajmy, iż możliwości w STS jest znacznie, znacznie więcej!

Oglądanie meczów w STS nie ma ograniczeń. Wszyscy gracze mogą korzystać z transmisji i nie są potrzebne do tego jakiekolwiek specjalne uprawnienia. Co bardzo ważne, na stronie www.STS.pl nikt nie wymaga od nikogo stawiania kuponów co godzinę czy dwie.

Czy mecz za darmo można oglądać w STS TV także na telefonie?

Urządzenia mobilne jak smartfony czy tablety stają się pomału naszym nieodłącznym atrybutem codzienności. STS TV bez najmniejszego problemu działa w wersji przenośnej, a więc każdy typer może w dowolnym momencie uruchomić transmisję nawet wtedy, gdy nie ma go w domu albo po prostu nie chce mu się podchodzić do komputera.

Najwygodniejszym rozwiązaniem przy transmisjach mobilnych zdecydowanie jest aplikacja. STS można pobrać bez żadnych opłat na urządzenia z systemami iOS oraz Android, a streamy to tylko jedna z dostępnych funkcji – mamy tutaj także STS Betgames (legalne karty), ekskluzywne promocje i wiele więcej!

STS TV meczyki online bez opłat
STS TV meczyki online bez opłat

Do korzystania z transmisji w mobilnym STS TV nie jest potrzebne nic poza dostępem do sieci. Pamiętajcie, by upewnić się, że w abonamencie posiadacie wystarczającą ilość danych na oglądanie meczów!

Jak oglądać mecze za darmo w STS TV?

Transmisje meczów w STS TV dostępne są w dziale z zakładami na żywo, bo służą właśnie tym, którzy obstawiają live. Aby uruchomić stream, wystarczy wejść na stronę www.STS.pl, zalogować się na konto, a następnie przejść do działu „Zakłady live”.

Uwaga! Tylko spotkania oznaczone świecącą ikonką „TV” są dostępne w formie streamów. Pozostałe wydarzenia to nic innego jak tradycyjne zakłady z funkcją graficznego śledzenia aktualnej sytuacji na placu gry.

Poradnik video: jak oglądać mecze za darmo u bukmachera STS? Zobacz i przekonaj się!

Streamy dostępne są przez całą dobę. Najwięcej mamy ich w weekendy, co żadnego fana sportu nie powinno szczególnie zdziwić.

Co można oglądać w STS? Transmisje piłkarskie, tenis, siatkówka i nie tylko!

Darmowe transmisje meczów w STS to materiały z bardzo wielu rozgrywek znanych w całej Europie. Na stronie www.STS.pl znajdziemy, między innymi, spotkania z Bundesligi, Serie A, hiszpańskiej La Liga czy francuskiej Ligue 1 (także Puchar Francji i inne krajowe wydarzenia o podobnej randze).

Gracze zarejestrowani u bukmachera mogą też bez żadnego problemu uruchomić transmisje z meczów turniejów wielkoszlemowych (tenis) czy mistrzostw w siatkówce bądź piłce ręcznej. Wszystko dostępne jest bez opłat, czego z całą pewnością nie można powiedzieć o materiałach w polskiej telewizji.

Czy mecze w STS są legalne?

Transmisje meczów w STS to hit dlatego nie ma co się dziwić, że coraz więcej osób korzysta z tej opcji. Zdarzają się jednak tacy, którzy mimo to zadają pytania o bezpieczeństwo czy legalność.

Tak, usługa transmisji meczów w STS jest dostępna legalnie i każdy klient bukmachera może z niej skorzystać. Oczywiście także, iż wszystko działa w sposób bezpieczny tak, abyśmy nie byli narażeni na jakiekolwiek oszustwa czy wyskakujące reklamy przenoszące nas na strony niekoniecznie godne zaufania.

Jeżeli ktoś jest już graczem zarejestrowanym w STS, może nawet i teraz włączyć sobie jakąś transmisję meczu. W przeciwnym wypadku najpierw należy założyć konto na www.STS.pl. Na szczęście, trwa to mniej niż kilkadziesiąt sekund i pozwala na zdobycie na start nawet trzech bonusów – premii bez wpłaty, za pierwszy przelew oraz w formie bezpiecznego zakładu w kartach online.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

TOP Bukmacherzy
STS
Bukmacher STS: Bonus 1500 PLN + 140 PLN bez ryzyka. Kod promocyjny: BETONLINE
Bukmacher Fortuna: Bonus do depozytu 2220 PLN + 200 PLN bez ryzyka
Bonus 2050 PLN + obstawianie bez podatku
Bonus zakład bez ryzyka 600 PLN z kodem: BETONLINE
Serwis bukmacherzy.org.pl przeznaczony jest wyłącznie dla osób, które ukończyły 18 lat. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Totolotek zezwolenie M.F. nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. LV BET zezwolenie M.F. nr. PS4.6831.9.2016.EQK. Milenium zezwolenie M.F. nr. SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. eToto zezwolenie M.F. nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie M.F. nr. PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie M.F. nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. TotalBET zezwolenie M.F. nr. PS4.6831.15.2017. Cherry Online zezwolenie M.F. nr. PS4.6831.26.2017. Betclic zezwolenie M.F. PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Ewinner zezwolenie M.F. PS4.6831.29.2017. Typiko zezwolenie M.F. PS4.6831.30.2017. Traf-Zakłady Wzajemne zezwolenie M.F. nr PS4.6831.3.2018. Polski Bukmacher zezwolenie M.F. nr PS4.6831.28.2017