Dlaczego warto typować spotkania prosto ze stadionu?

Firmy bukmacherskie oferują wiele możliwości obstawiania zakładów. Jakie są to dokładnie opcje? Co powoduje, że nie brakuje graczy, którzy chętnie typują prosto ze stadionu? Czy dzięki temu jest łatwiej o wygrywanie pieniędzy w zakładach bukmacherskich?

Jak możesz obstawiać w firmach bukmacherskich?

Sposobów na wygrywanie pieniędzy w firmach bukmacherskich jest naprawdę dość dużo. Wszak okazuje się, że możesz typować m.in. rozmaite wydarzenia. Ogólnie oferta tych podmiotów jest bardzo hojna. Nie ma żadnego problemu, by typować np. za pieniądze wydarzenia sportowe. I to nie tylko te najpopularniejsze. W końcu firmy bukmacherskie oferują także możliwość grania sportów dość niszowych. Co jeszcze znajduje się w ofercie? To także wydarzenia rozrywkowe i polityczne.

Jak w takim razie można je typować? Warto wiedzieć, że firmy bukmacherskie oferują m.in. zakłady typu prematch. Co dokładnie kryje się jednak pod tym pojęciem? Jeśli chodzi o te zakłady, to możesz je obstawiać jeszcze przed rozpoczęciem danego wydarzenia. W ofercie znajdują się także zakłady live. Są one zaś bardzo popularne. Wszak masz okazję nie tylko śledzić konkretne zmagania (np. futbolowe), ale jednocześnie pomnażać własne oszczędności. To dobra okazja nie tylko na zarobek, ale także na wielkie, jedyne w swoim rodzaju, emocje. Co jeszcze jest tutaj ważne? Warto wiedzieć, że firmy bukmacherskie są bardzo uniwersalne także w nieco innym aspekcie. Okazuje się, że możesz grać np. w punktach stacjonarnych. Kiedyś ta właśnie opcja była bardzo popularna. Teraz się to nieco zmieniło.

100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Ludzie chętniej obstawiają na stronach internetowych. W końcu jest o wiele bardziej wygodnie, oczywiście jeśli już wiedzą jak typować zakłady. Dodatkowo możesz grać np. prosto z własnego domu lub mieszkania. Nie ma też jednak przeszkód, by obstawiać ze stadionu, kortu tenisowego, hali koszykarskiej itp. Wszak coraz popularniejsze są aplikacje mobilne. Dlaczego? Są one proste w obsłudze. Dodatkowo bez żadnego problemu możesz korzystać z całej oferty i grać np. wydarzenia live. Warto dodać, że aplikacje mobilne są proste w użytkowaniu i zarazem całkowicie darmowe, a dodatkowo bonusy za rejestrację często są niezwykle kuszące dla nowych graczy.

Ile kosztują bilety na spotkania piłkarskie?

Czy warto zainwestować pieniądze w bilety na spotkania piłkarskie? Dla niektórych to okazja, by fajnie spędzić popołudnie lub wieczór. Np. z dziewczyną, czy w gronie znajomych itp. Inni traktują to zaś jako inwestycję, która powinna potem przełożyć się na większe zarobki w firmach bukmacherskich. Szczególnie chodzi nam o zawodowców, którzy z typowania np. wydarzeń sportowych się na co dzień utrzymują. Jak widać, są tutaj rozmaite postawy. Ile zaś kosztują bilety na mecze piłki nożnej w naszym kraju? Ceny są różne. Najtańsze bilety rozpoczynają się już od zaledwie kilkunastu PLN. Z kolei najdroższe (na sektory, gdzie jest najlepsza widoczność) to koszt około stu kilkudziesięciu PLN.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Oczywiście, są to wartości uśrednione. Jeśli jednak komuś zależy na tym, by przede wszystkim mieć łatwiej w aspekcie typowania, to musi wydać nieco więcej na bilety. Np. sektory za bramką są zazwyczaj o wiele mniej kosztowne. To właśnie tam najczęściej siedzą ultrasi konkretnego klubu. Jeśli jednak chcesz przede wszystkim typować, to warto wybrać sektory wzdłuż linii bocznej.

To może być bardzo dobra inwestycja pieniędzy!

Wiele osób traktuje to właśnie jako dobrą inwestycję swojej gotówki. Chodzi nam o zawodowych typerów. Dlaczego? Nie da się ukryć, że z trybun widać nieco więcej (w porównaniu do przekazu stricte telewizyjnego). Dobry ekspert, który potrafi czytać grę, jest w stanie wysunąć wiele ważnych dla siebie wniosków. Jeśli np. gospodarze mają dużą przewagę, a goście są coraz bardziej zmęczeni, to jest spora szansa na to, że zaraz padnie gol. Można to oczywiście obstawiać. Wszak nowoczesne, idące z duchem czasu firmy bukmacherskie oferują m.in. zakłady live do typowania. A często właśnie ze stadionu można zauważyć więcej cennych informacji.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Pamiętaj, że to nierzadko szczegóły decydują o tym, czy dana osoba wygrywa pieniądze w zakładach bukmacherskich. Jeśli zatem widzisz np. w szerokim planie, że obrońcy gości są zmęczeni, mają coraz większe kłopoty z oddechem itp. to taka wiedza może być wykorzystywana w praktyce.

O czym pamiętać w trakcie gry live?

Chcesz spróbować takiego właśnie modelu obstawiania? Prosto ze stadionu? Musisz się do tego dobrze przygotować. Pierwszym krokiem jest zakup biletu na właściwy sektor. Wybierz miejsce, z którego widoczność będzie dobra. Nawet kosztem tego, że bilet będzie nieco droższy. Musisz także ściągnąć aplikację mobilną. Zadbaj o to, by nie zabrakło Ci internetu w komórce. W razie czego dokup zatem pakiet danych jeszcze przed rozpoczęciem spotkania. Warto również sprawdzić zasięg, by dostęp do sieci był dobry.

Zaleca się, by zrobić sobie jedną próbę przed właściwym typowaniem. Tak, by potem już skoncentrować się tylko na graniu wydarzenia sportowego – w trybie na żywo. Pamiętaj, że w tym przypadku decyzje muszą być podejmowane bardzo szybko. Gra na żywo nie jest zatem dla każdego. Jeśli planujesz typować za większe stawki, to zastanów się, czy to istotnie będzie w Twoim przypadku dobra opcja.

TOP Bukmacherzy
STS
Bukmacher STS: Bonus 1500 PLN + 140 PLN bez ryzyka. Kod promocyjny: BETONLINE
Bukmacher Fortuna: Bonus do depozytu 2220 PLN + 200 PLN bez ryzyka
Bonus 2050 PLN + obstawianie bez podatku
Bonus zakład bez ryzyka 600 PLN z kodem: BETONLINE
Serwis bukmacherzy.org.pl przeznaczony jest wyłącznie dla osób, które ukończyły 18 lat. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Totolotek zezwolenie M.F. nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. LV BET zezwolenie M.F. nr. PS4.6831.9.2016.EQK. Milenium zezwolenie M.F. nr. SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. eToto zezwolenie M.F. nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie M.F. nr. PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie M.F. nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. TotalBET zezwolenie M.F. nr. PS4.6831.15.2017. Cherry Online zezwolenie M.F. nr. PS4.6831.26.2017. Betclic zezwolenie M.F. PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Ewinner zezwolenie M.F. PS4.6831.29.2017. Typiko zezwolenie M.F. PS4.6831.30.2017. Traf-Zakłady Wzajemne zezwolenie M.F. nr PS4.6831.3.2018. Polski Bukmacher zezwolenie M.F. nr PS4.6831.28.2017