Obstawianie sportów wirtualnych – czy można na tym zarobić?

Coraz większą popularnością w zakładach bukmacherskich cieszą się obecnie sporty wirtualne, które można obstawiać praktycznie wszędzie. Można je typować w Polskich firmach bukmacherskich działajacych przez internet. Jakie dyscypliny są zaś szczególnie często wybierane przez Klientów? Czy warto grać sporty wirtualne za duże sumy?

Jakie sporty wirtualne są do dyspozycji typerów?

W tym momencie nie brakuje wielu ciekawych opcji. Bez żadnego problemu możesz zdecydować się np. na piłkę nożną. Jest to najczęściej wybierany wariant. Ogólnie futbol jest w naszym kraju bardzo popularny. To sport nr 1, jeśli chodzi o standardową odmianę. Statystyki pokazują, że w aspekcie dyscyplin wirtualnych futbol także nie ma sobie równych. Jakie zakłady zostały zaś przygotowane dla typerów? Nie ma przeszkód, by np. zdecydować się na wytypowanie triumfatora konkretnego wydarzenia. Do wyboru są zatem ogólnie trzy opcje. Możesz bowiem postawić na triumf gospodarzy, gości albo na podział oczek.

Co jeszcze jest do gry? Masz okazję zagrać zakłady na pierwszą połowę. Oczywiście, spotkanie piłki nożnej w ramach sportów wirtualnych trwa zdecydowanie krócej niż standardowy mecz. Dla wielu osób jest to zaś spory plus, ponieważ dzięki temu szybciej można zarobić pieniądze. Poza tym masz sposobność zagrać na BTS. Uważasz, że obie drużyny zdobędą minimum po jednym golu w ramach wirtualnego spotkania? W takim razie trzeba zagrać na TAK. Do dyspozycji graczy są także rozmaite handicapy. Tak samo, jak typy na ilość goli w ramach konkretnego widowiska.

100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Co dodatkowo można typować? Jeśli interesują Cię sporty wirtualne, to możesz spokojnie zdecydować się na kilka innych dyscyplin. Wśród polskich typerów bardzo popularny jest tenis ziemny. Nie ma przeszkód, by obstawiać naprawdę rozmaite zakłady. Co jest do wyboru? M.in. typy na triumfatora konkretnego spotkania. Poza tym możesz postawić za swoje pieniądze, kto okaże się lepszy w czasie pierwszej partii. Jakie jeszcze zakłady zostały przygotowane przez bukmacherów online oferujących sporty wirtualne? Ciekawym rozwiązaniem jest typowanie zakładów na pierwszego gema. Możesz również obstawiać typy na dokładny wynik poszczególnej partii albo całego spotkania. To jednak cały czas nie wszystko. Są bowiem na naszym rynku firmy bukmacherskie oferujące do typowania koszykówkę, wyścigi koni, a nawet… wyścigi psich zaprzęgów, gdzie marża bukmachera jest zwykle mniejsza niż na na popularne dyscypliny.

Od czego zależą wyniki w sportach wirtualnych?

Nie da się ukryć, że sporty wirtualne są dość specyficzne. Czy warto je grać? Zdania na ten właśnie konkretny temat są zasadniczo podzielone. Tutaj nie mamy do czynienia z prawdziwymi klubami, realnymi zawodnikami. Co prawda nazwy np. zespołów są tylko delikatnie zmienione. Bez trudu można domyślić się, na bazie jakiej ekipy powstał konkretny przydomek. Cały czas mamy jednak do czynienia z klubami, które są… wymyślone. Dużo osób zastanawia się, od czego zależą zaś rezultaty końcowe.

betfan bonus bez wpłaty własnej
Polski bukmacher online – Betfan gra bez podatku

Tutaj spore znaczenie mają algorytmy. W związku z tym do gry wchodzi informatyka, programowanie itp. Nie chcemy pisać, że takie wirtualne rozgrywki są ustawiane. Niemniej jednak pewne kluby mają z góry większe szanse na zwycięstwo niż inne. To trochę tak, jak np. z piłkarskimi grami sportowymi. Każdy zawodnik otrzymuje punkty pod kątem poszczególnych umiejętności. Im lepsi gracze, tym większa siła danego klubu. To zaś rzecz jasna przekłada się na potencjał drużyny. Tutaj jest podobnie. Każda ekipa ma zatem określoną skalę możliwości.

Jak analizować dostępną ofertę sportów wirtualnych?

Co zrobić, by wygrywać na sportach wirtualnych? Dokładne ocenienie potencjału konkretnego klubu, zawodnika itp. ma spore znaczenie. Obstawianie takich dyscyplin znacząco różni się od grania standardowej odmiany np. futbolu. Musisz zdawać sobie z tego sprawę również z tego, że kursy bukmacherskie zwykle są o wiele wyższe. W tym przypadku nie zweryfikujesz m.in. tego, kto nie zagra w najbliższej serii gier z powodu kartek oraz urazów. Ważne jest to, by oszacować moc konkretnej drużyny. Naszym zdaniem, nie ma sensu obstawiać np. pierwszych spotkań konkretnego sezonu. A warto wiedzieć, że w firmach bukmacherskich jak STS czy Betclic jedna kampania rozgrywa się w ciągu… jednego dnia.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Warto zatem sprawdzić przed obstawianiem sportów wirtualnych, jak przedstawia się aktualna sytuacja w tabeli. Wydaje się, że jest to bowiem najlepszy sposób na to, by zapoznać się z formą konkretnego klubu. Można też rzecz jasna oglądać spotkania na ekranie własnego laptopa, tabletu itp. Trzeba jednak wiedzieć, że przypominają one grę komputerową. Na tej podstawie trudno zatem o wartościowe wnioski. Lepiej przeanalizować tabelę, a także ostatnie wyniki.

Czy warto obstawiać sporty wirtualne za większe pieniądze?

Uważamy, że nie byłby to dobry pomysł. Jednak sporty wirtualne to loteria. Nie da się ukryć, że w takich rozgrywkach jest naprawdę bardzo dużo niespodziewanych rezultatów. Trudno jest rzetelnie ocenić potencjał konkretnego klubu, zawodnika, konia wyścigowego itp. Naszym zdaniem, sporty wirtualne mogą być ewentualnie odskocznią od standardowych zakładów. Raz na czas jak najbardziej można spróbować swojego szczęścia na tej płaszczyźnie.

Nie powinieneś jednak grać takich zakładów za relatywnie spore sumy. O wynikach w sportach wirtualnych decydują algorytmy. Oczywiście, na takich dyscyplinach można zarabiać. Mimo wszystko umiejętności dotyczące dokładnej analizy schodzą tutaj na nieco dalszy plan… Większe znaczenie ma zaś po prostu szczęście.

TOP Bukmacherzy
STS
Bukmacher STS: Bonus 1500 PLN + 140 PLN bez ryzyka. Kod promocyjny: BETONLINE
Bukmacher Fortuna: Bonus do depozytu 2220 PLN + 200 PLN bez ryzyka
Bonus 2050 PLN + obstawianie bez podatku
Bonus zakład bez ryzyka 600 PLN z kodem: BETONLINE
Serwis bukmacherzy.org.pl przeznaczony jest wyłącznie dla osób, które ukończyły 18 lat. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Totolotek zezwolenie M.F. nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. LV BET zezwolenie M.F. nr. PS4.6831.9.2016.EQK. Milenium zezwolenie M.F. nr. SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. eToto zezwolenie M.F. nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie M.F. nr. PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie M.F. nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. TotalBET zezwolenie M.F. nr. PS4.6831.15.2017. Cherry Online zezwolenie M.F. nr. PS4.6831.26.2017. Betclic zezwolenie M.F. PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Ewinner zezwolenie M.F. PS4.6831.29.2017. Typiko zezwolenie M.F. PS4.6831.30.2017. Traf-Zakłady Wzajemne zezwolenie M.F. nr PS4.6831.3.2018. Polski Bukmacher zezwolenie M.F. nr PS4.6831.28.2017